Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Zbavila jsem se minulosti.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červenec

Partner vás už na začátku týdne rozzlobí a vy začnete uvažovat o tom, zda se s ním raději nerozejít. Budete o tom přemýšlet a zvažovat všechny možnosti celý měsíc. Zaměstná vás ale i dostatek práce, takže nebude čas přemýšlet pouze nad vztahem.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váhy

S kým budete mít problémy – Kozoroh

Vztahy Majetnický vztah partnera vás zaskočí už na začátku měsíce. Budete překvapená jeho chováním. V půlce měsíce vás čeká velká změna, která vás donutí více přemýšlet hlavou a odložit rozhodování srdcem.

Práce V práci zažijete deprese a nespojenost. Nic nebude vycházet podle plánu a to vám začne vadit. Budete se cítit jako v beznadějné situaci, a to ještě i v půlce měsíce. Ke konci měsíce se vše změní a začne se vám dařit. Mějte trpělivost.

Peníze Finance v červenci pro vás budou také problémové. Na začátku měsíce vám budou chybět, a dokonce začnete přemýšlet, co s tím udělat. Nakonec se vám podaří vše zaplatit, ale stále to nebude to pravé, co potřebujete.

Oslabený orgán a léčivé barvy Srdce. Zelená a modrá.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama