Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Moudrost měsíce: „Vyjadřuji vděk své rodině, protože ji miluji.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červenec

V červenci můžete potkat někoho, kdo vám zamotá hlavu, může dojít i na opuštění rodiny a velké změny ve vašem životě. Než něco takového uděláte, tak si to dobře promyslete. Vše vždy není tak, jak to vypadá. V práci vás to už delší dobu nebaví, ale ještě není čas na odchod.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy V partnerství se vám daří dobře, ale nepociťujete v něm to, co pro život potřebujete. Osud vám pošle někoho, kdo vás zaujme, a můžete se i zamilovat. Než začnete vše sdělovat doma, tak si to promyslete a nikam nespěchejte.

Práce V práci máte už delší dobu nějaké problémy. Nedaří se vám tam tak, jak si představujete. Kolektiv je špatný, ale ještě není čas na to, abyste z práce odcházela. Přijde jiná příležitost.

Peníze Máte našetřené nějaké peníze, a tak si zatím na finance nemůžete stěžovat. Přesto jich potřebujete víc – a to jen spojeno i s vaší prací. V budoucnu se to změní k lepšímu.

Oslabený orgán a léčivé barvy Alergie. Pastelové barvy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama