Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

7/2016 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Vytvářím si úžasný svět plný zázraků. Jsem otevřená divům vesmíru.“
Vydáno: 29.06.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červenec

Červenec je pro vás měsíc, kdy možná slavíte svoje narozeniny a kdy máte většinou hodně sil a energie. Sluníčko vám pomáhá k lepší náladě, a tak se vám některé věci daří samy od sebe. Čeká vás však i boj, protože nebudete vědět, co chcete, a začnete bojovat sama se sebou. Dostanete se tak do situace, kdy se nedokážete hnout z místa. Raději se tomu boji vyhněte.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy Čeká vás velké rozhodování, budete se snažit znovu obnovit váš vztah, ale není to tak jednoduché, jak si představujete. Čekají vás překážky a problémy, ale dokážete je překonat. Ke konci měsíce může dojít i k rozchodu, ale nebude to bouřlivé, spíše rozumové.

Práce Dostanete dobrý nápad, který vám pomůže v práci. S tím jsou spojené schůzky a setkání v průběhu skoro celého měsíce. Nakonec se vám vše podaří a pracovně se vám začne skvěle dařit. Čeká vás možná i nová pracovní nabídka.

Peníze Peníze by vám neměly chybět. Máte nějaké ušetřené z minulosti a za váš nový nápad můžete i nějaké další peníze obdržet.

Oslabený orgán a léčivé barvy Děloha a vaječníky. Modrá a světle modrá.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama