Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2016 horoskop měsíc Štír

Moudrost měsíce: „Jsem plně vybavena, abych vše zvládla.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červenec

Zavíráte před nějakým problémem oči a to není dobře. Měla byste problém otevřít a začít řešit. Červenec je pro to nejlepší měsíc. Začnete konečně odpočívat, a dokonce se vám podaří i odjet na dovolenou. Čeká vás taky možná letní láska a zamilovanost stabilního a úspěšného muže, kterého můžete potkat koncem měsíce.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Střelec

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Čeká vás něco nového. Možná nová známost, nový vztah, ale vy si nebudete jistá tím, zda ten vztah chcete. V půlce měsíce se budete rozhodovat a sama se sebou bojovat, což vám zabere čas až do konce měsíce.

Práce Začátek měsíce bude pro vás radostný a v práci si ho užijete. Jen jste se ještě nezačala věnovat některým věcem, které bylo nutné už dávno řešit. Zavíráte oči a nechcete vidět nějaký problém, který se vleče už z minulosti. Vyřešte ho co nejdřív.

Peníze Nejdřív vaše finance začnou stagnovat a vy z toho budete nešťastná. Pak se rozhodnete celou situaci řešit a začnete bojovat. A ke konci měsíce se objeví nové větší finance, které vám umožní dopřát si i dovolenou.

Oslabený orgán a léčivé barvy Uzdravení. Barva dle nálady.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama