Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2016 horoskop měsíc Střelec

Moudrost měsíce: „Můj život naplňuje láska k lidem.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červenec

V červenci budete mít občas pocit, že jste na vrcholu svého šťastného života, a pak zase spadnete dolů k hranici deprese a pocitu beznaděje. Vše je spojeno s tím, že jste dlouho neodpočívala a vaše tělo se ozve výkyvem nálad. Také byste se měla více šetřit nebo přijdou fyzické potíže a vy ulehnete a budete donucena odpočívat.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Váš partner vás využívá a manipuluje, což víte už delší dobu, ale nic s tím neděláte. Máte strach ho opustit. Přesto si můžete promluvit a ozvat se. Když dáte partnerovi najevo, že pokud se nezmění, tak ho opustíte, může se stát zázrak a vše se změní. On o vás přijít nechce.

Práce Práce je pro vás důležitá a vy se snažíte občas zapomenout na jiné problémy prostřednictvím práce. To není vždy nejlepší řešení, protože se tak přetahujete a může to odnést váš zdravotní stav. Snažte se také někdy odpočívat.

Peníze V poslední době se vám nedařilo tak, jak byste si představovala, a to vás nutilo více pracovat. Peníze vám teď přijdou v souvislosti s vaší pracovitostí.

Oslabený orgán a léčivé barvy Oči. Duhová.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama