Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2017 horoskop měsíc Kozoroh

Na začátku měsíce se ocitnete v situaci, která se vám nebude vůbec líbit. Nedokážete se hnout z místa, a to ani dopředu ani dozadu. Je to také tím, že přehlížíte nějaký problém a nechcete se na něj podívat zblízka. Na konci měsíce přijde veliká radost.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Moje tělo je ideální.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Vodnář

S kým budete mít problémy – Lev

Vztahy Ve vztazích se vám nebude moc dařit. Už na začátku měsíce pocítíte ztráty. To potrvá až do půlky měsíce, kdy pocítíte osamocení, což se vám nebude vůbec líbit. Někdo vás na konci měsíce začne od něčeho odrazovat, ale nemyslí to s vámi dobře.

Práce Na začátku měsíce si uvědomíte, že vaše základy v pracovní oblasti jsou špatně postavené, a tak je celé zboříte a začnete stavět znovu. S tím přijdou i nějaké překážky, které ale dokážete překonat, a pak vám osud nadělí jako odměnu to, co si přejete.

Peníze Pozor, abyste na začátku měsíce zbytečně nepřišla o nějaké peníze. V půlce měsíce ale bude vaše peněženka hodně plná, a tak to vydrží až do konce měsíce.

Oslabený orgán a léčivé barvy Chronická nemoc. Žlutá a červená.

Článek je zařazen v: horoskop, kozoroh, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama