Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2017 horoskop měsíc Rak

V letním období budete řešit především odpočinek a to, kdy se zase vrátit do práce. Čeká vás skvělá dovolená, a dokonce najdete i čas na rodinu, kterou tak milujete, ale v poslední době zanedbáváte. V práci si dejte pozor na falešnou kolegyni, která roznáší drby.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Učím se svým lekcím v životě snadno a lehce.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Doma řešíte už poněkolikáté záležitost, která by měla být dávno vyřešená. Pokuste se tentokrát si vše vyříkat a přestaňte se vracet do minulosti. Může to váš vztah poznamenat a nebudete se ani jeden cítit dobře. Usmíření na dovolené je ideální.

Práce V práci řešíte problém, který se vleče už delší dobu, ale teď máte možnost ho vyřešit k vaší spokojenosti. Jen pozor na drby závistivé kolegyně, mohla by vás pomluvit i u nadřízeného, a to by vám přineslo jen komplikace. O svém soukromí nikde nemluvte.

Peníze Dostanete nečekanou odměnu, která vám udělá radost a hlavně vám přispěje na dovolenou, kterou si tentokrát užijete.

Oslabený orgán a léčivé barvy Bolest hlavy. Zelená a modrá.

Článek je zařazen v: horoskop, rak, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama