Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2017 horoskop měsíc Štír

Na začátku měsíce odhalíte pro vás nějaké hodně důležité tajemství. Také budete hodně pracovat a s prací vám pomůže nějaký muž. Celkově se kolem vás bude koncem měsíce pohybovat větší společnost lidí, ale můžete zažít i nějaké ztráty.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková

Moudrost měsíce: „Otvírám se všem příležitostem.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Ve vztazích jste na někom závislá a nechcete si to uvědomit. Ten vztah vám přináší jen ztráty a potíže. Čekají vás nové začátky plné radosti a hravosti, jen je nutné zbořit staré základy a postavit nové stabilní.

Práce – Už na začátku měsíce vás zahrne tolik práce, že nebudete vědět, co dřív udělat. Nakonec možná začnete trochu odpočívat, protože v práci vás čeká stagnace. Na konci měsíce si budete v práci dělat iluze o něčem, co vám přijde jako realita. Dejte si na to pozor.

Peníze V červenci to s penězi bude jako na houpačce. Na začátku měsíce mohou přijít ztráty, ale pak můžete vydělat peníze i na dovolenou, ke konci měsíce zas nějaké peníze odejdou.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ochrana osudu. Růžová.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, Štír, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama