Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2017 horoskop měsíc Střelec

Hádky a nepříjemnosti vás čekají jen na začátku měsíce, ale hned po první půlce se vše uklidní a vy si budete užívat naprosto harmonický a klidný letní měsíc. Můžete dostat i novou nabídku práce nebo se u vás něco pozitivního změní. Nebojte se toho, je to ve váš prospěch.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Mé dokonalé tělo září zdravím.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Kozoroh

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Máte vedle sebe někoho, kdo vás velice miluje, ale musíte si občas také některé věci vysvětlit a více spolu komunikovat. Čeká vás krásná dovolená a užívání si, ale pozor si dejte na náhlé hádky, mohly by způsobit i rozchod – i když dočasný, přesto nepříjemný.

Práce V práci delší dobu stagnujte a to se vám vůbec nelíbí. Budete se snažit s tím něco udělat, než vám dojde, že je nutné změnit vše od základů, a tak se do toho pustíte, což vám přinese větší stabilitu a moc.

Peníze Peníze nejsou součástí vašich problémů, a tak je nemusíte dlouhodobě řešit. Objeví se i další možnost výdělku do budoucnosti.

Oslabený orgán a léčivé barvy Zuby. Zelená.

Článek je zařazen v: horoskop, střelec, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama