Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

8/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Uvědomte si, že jste připraveni být podporováni a žít svou pravdu, být tím, kdo opravdu jste. Tak v sobě opět naleznete lásku a radost ze života.“
Vydáno: 23.07.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc to bude proměnlivý. Na jeho začátku doběhnou ještě nějaké problémy a vás čekají překážky a náročná jednání. V půlce měsíce se začnete hádat o něco, co je jen vaše, a bude vám vadit, že vám to někdo chce vzít. Konec měsíce už bude velice plodný a úspěšný.

 

Práce – V práci se vám tento měsíc může dařit a možná, že vás někdo pochválí nebo vám dá novou šanci, jak se zviditelnit. Hojnost práce vás opravdu nemine, ale bude vás bavit a naplňovat.

Zdraví – V letních měsících vás mohou zastihnout problémy s tlakem a s ním spojené potíže s dýcháním. Pozor si dejte i na srdíčko a nepřetěžujte se, také bolesti kloubů se mohou ozvat.

Peníze – Už začátkem měsíce začnou vaše peníze odcházet a nebude tomu jinak ani v půlce měsíce, kdy vás čekají opět výdaje. Větší výdaje před vás koncem měsíce postaví i větší překážky.

Vztahy – Rodinná pohoda a láska bude provázet měsíc srpen. Kromě práce si užijete i dovolenou nebo prodloužený víkend – a budete ho opravdu potřebovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama