Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

8/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Jasně formulované konstruktivní myšlenky mohou být v životě velkým přínosem. Špatné myšlenky přinášejí plevel, radostné myšlenky plodí orchideje.“
Vydáno: 23.07.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cítíte, že jste na vše sami, a to vás uvádí do stavu depresí a beznaděje. Jste unaveni řešit vše osamoceně a to si uvědomujete už dlouho. Tohle uvědomění vám pomůže přinést do vašeho života změnu a najít nové začátky, které sice zcela váš problém nevyřeší, ale pomůžou vám najít odpočinek a pomoc.

 

Práce – Dlouhé rozhodování vám může způsobit problémy. Je nutné začít okamžitě řešit důležité záležitosti a vyřešit je. Jinak se nehnete z místa. Nic neodkládejte a dejte se směle do toho.

Zdraví – Chybějí vám vitamíny a minerály, měli byste je co nejdříve doplnit. Pozor na chrapot, který pramení z únavy a stresů.

Peníze – Ve finanční oblasti se vám uleví, přichází stabilita a spokojenost. Navazujete v něčem na minulost a finance vám budou proudit. Možná vám někdo splatí staré dluhy nebo si někdo vzpomene a zaplatí vám za vaši pomoc z minulosti. Přichází i velká pozitivní změna, která přináší radost.

Vztahy – Komunikace je základem vašeho vztahu. Nezapomínejte na to, protože pokud nebudete často komunikovat a stav vztahu si vyjasňovat, čeká vás rozchod. Mluvte se svým partnerem. Udělejte si třeba hezký večer a proberte vše, co vás trápí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama