Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

8/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Život vám předkládá jen takové úkoly, jaké dokážete zvládnout. Máte-li velké problémy, znamená to, že máte v sobě velkou sílu je vyřešit."
Vydáno: 23.07.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moc přemýšlíte a vše analyzujete a to není vždy to nejlepší řešení. V půlce měsíce je nutné vyřešit si záležitosti s úřady a jinými institucemi, což vám přinese úspěch v jiných oblastech. Koncem měsíce se vám bude dařit vše, na co sáhnete. A ženy, které chtějí otěhotnět, mají tu největší šanci.

 

Práce – Pokud skončíte v práci, která vám už nic nedávala, přinese vám to radost a velkou spokojenost do budoucnosti. Ničeho se neobávejte a věnujte se sami sobě a tomu, co opravdu chcete.

Zdraví – Zrak by se vám mohl zhoršit. Také imunitu by bylo dobré podpořit, jinak vás čeká kašel a rýma.

Peníze – Čeká vás velká změna, která přináší přízeň osudu a obrovskou radost. Užijte si tento příznivý měsíc a odjeďte na nějakou zajímavou dovolenou. Opravdu si ji zasloužíte.

Vztahy – Dejte do vztahu více vášně a začněte s něčím novým, to vám přinese spokojenost. Kdo nemá partnera, má možnost potkat někoho zajímavého. Jen se nebojte využít letních měsíců a klidně si prožijte jen letní lásku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama