Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

8/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Pozorujte přírodu, je v ní stejná síla jako ve vás, čeká jen na to, aby byla objevena.“
Vydáno: 23.07.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čekají vás posuny a velké změny. V každém případě se vám už od začátku srpna bude v pracovní oblasti dařit víc než kdy jindy. V půlce měsíc budete velice plodní a výkonní a to bude pokračovat až do posledních srpnových dnů. Pozor však na to, zda víte, co opravdu v oblasti práce chcete. Čeká vás brzo velká láska a velké zamilování. Vše uvidíte trochu přes růžové brýle a budete si celý vztah idealizovat. Zamilovaní budete i na konci měsíce, a to opravdu s velkou dávkou citu a emocí.

 

Práce – Spokojenost, radost, úspěch a štěstí v oblasti práce vás budou provázet celý měsíc. Možná se prostřednictvím práce můžete i zamilovat. Jen si vše dobře promyslete a do ničeho se nehrňte po hlavě, ale jednejte s rozmyslem.

Zdraví – Mohou přijít bolesti ramen, kolena a klouby se možná také ozvou. V případě, že se léčíte se štítnou žlázou, je dobré zajít na kontrolu.

Peníze – Měsíc srpen by vám mohl vykompenzovat ztráty z jiných měsíců. Zaplaťte vše, co zaplatit musíte, neunikejte před nedořešenými finančními záležitostmi a vše bude v pořádku a zvládnete to k vaší spokojenosti.

Vztahy – Boj, který dokážete přeměnit v lásku, vám přinese úspěch a spokojenost. Najděte v sobě obě vaše tváře a vyberte si tu laskavější. Pak si vše promyslete a jednejte s odvahou a láskou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama