Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

8/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se rádi i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“
Vydáno: 23.07.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Závist je záležitost, která se vás většinou netýká, ale tento měsíc vám někdo z okolí bude závidět. Přinese vám to pocitu beznaděje a zoufalství. Budete také nešťastní, že se vám nedaří v oblasti práce. Potřebujete posun a ten nepřichází. Ke konci měsíce vám začnou chybět i peníze. Vše se změní, jakmile se rozhodnete, jakým směrem se dát. Jednejte, jste v měsíci, který vám přináší narozeniny a především sílu slunce.

 

Práce – Osud vám bude v měsíci srpnu přát. Možná máte narozeniny, a tak si to užijete jako další narozeninový dárek. Čeká vás úspěch v pracovní oblasti a přízeň osudu vám přinese i dobré finanční ohodnocení.

Zdraví – Pozor si dávejte na srdíčko, ledviny, a močový měchýř chraňte před nastydnutím. Problémy s tlakem by měly brzo přejít.

Peníze – Na počátku měsíce vás čeká spokojenost a úspěch v oblasti peněz. Ke konci měsíce však začněte šetřit, jinak můžete zůstat bez prostředků. Pozor na velké oslavy a velké utrácení.

Vztahy – Trpělivost a práce na vašem vztahu a lásce bude náležitě oceněna. Přijde klid a pocit spokojenosti. Přichází k vám splnění vašich přání ve spojitosti s láskou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama