Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

8/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl, co je pro vás správné. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím pouze vyčkávat. Nemůžete se NE-rozhodnout.“
Vydáno: 23.07.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na začátku letního měsíce vás čeká radost a vše se vám podaří tak, jak si přejete. Navazujete na věci z minulosti a vše proudí bez komplikací. Dokonce se na konci měsíce nejspíš dostanete k nové možnosti, jak získat další finanční příjem, chce to jen více energie. Pozor ale, nějaký problém je před vámi a vy ho nevidíte, což zrychlí celou situaci v oblasti vašich vztahů, přinese vám to rozhodování, které pro vás nebude vůbec jednoduché.

 

Práce – Je před vámi pohodový začátek měsíce plný spokojenosti a úspěchů. V druhé půlce měsíce si dejte pozor na závěry řízené srdcem. Je lepší použít racionální myšlení, jinak vás čeká pocit beznaděje.

Zdraví – Vaše přecitlivělost vám může přinést potíže s dýcháním. Jedná se o psychosomatický problém. Doplnění vitamínů a minerálů vám také prospěje.

Peníze – Čeká vás analyzování současné finanční situace, protože budete potřebovat zakoupit novou věc. Peníze na ni získáte a koupíte si ji. Na konci měsíce se dozvíte, že vás čeká i nějaká finanční odměna, tak si můžete dovolit i menší dovolenou.

Vztahy – Budete mít tendenci odpočívat, i když všechny problémy nejsou zcela vyřešeny. Pokud vydržíte v klidu, vrátí se vám pohoda a spokojenost. Problémy je však nutné řešit, a tak se do toho zase dejte, jakmile naberete dostatek energie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama