Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

8/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Všechno je energie. Síla myšlenek je ryzí energie.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc srpen

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat a i přesto, že jste už krátkou dovolenou měli, vzhledem k vašemu pracovnímu nasazení nestačila. Jste podráždění a tak si můžete způsobit i problémy v práci a to ke konci měsíce. Pokuste se více odpočívat a třeba jen lenošit, nemusíte mít víkend vždy aktivní.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – vodní znamení

Vztahy V prvním týdnu v srpnu si budete vyměňovat s partnerem názory a nebude to moc příjemná hádka. Dejte si pozor, abyste partnerovi neřekli něco, čeho můžete litovat. Vaše jednání bude celý měsíc hodně impulzivní.

Práce Většina lidí odpočívá na dovolené a vy máte stále více práce. Trochu je to i vaše vina, protože neumíte říci vašim nadřízeným, že máte víc práce, než ostatní.  Snažte se co nejvíce práce delegovat na kolegy.

Peníze Finance pro vás v poslední době nejsou žádný problém. Máte jich dostatek a nepotřebujete kupovat nic zásadního. Pouze šetřete na dovolenou.

Oslabený orgán a léčivé barvy Hlasivky. Zelená.

 

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, blíženci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama