Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

8/2016 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Svůj život mohu měnit každý den. Právě teď je k tomu vhodná doba.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc srpen

Začátkem měsíce se vám podaří posunout se ve svém životě někam na další stupeň. Bude to pro vás velký úspěch a budete to taky tak vnímat. Úspěch přijde především v oblasti práce a v půlce měsíce dostanete i nějakou výhodnou nabídku. Do konce měsíce se vám podaří ukončit vše, co si přejete.

Jaké znamení vám přinese štěstí – ohnivé znamení

S kým budete mít problémy – zemské znamení

Vztahy Začátkem srpna se budete soustředit především na práci a své finance. Bude se vám dařit a budete hodně přemýšlet, jak toho využít dále. Na vztah si ani nevzpomenete a ono se vněm nic výrazného nestane.

Práce V práci se vám začátkem měsíce něco změní. Pochopíte, že základy, na kterých máte postavenou vaši práci, jsou nefunkční a musí se změnit. To vám do života přinese klid a pohodu a také úspěch. Na konci měsíce vás čeká nová práce, nebo nový velice zajímavý projekt.

Peníze Začátek měsíce přináší i příval financí a energii k jejich získání. Trochu si budete malovat vzdušné zámky a to vám přinese překážky na konci měsíce, ale nemusíte se bát, finance mít budete.

Oslabený orgán a léčivé barvy Záda. Hnědá a béžová.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, lev
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama