Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

8/2016 horoskop měsíc Rak

Moudrost měsíce: „Já jsem tvořivá síla svého života.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc srpen

Začátkem měsíce budete řešit především ty opravdu důležité věci, které celoročně odkládáte. Nahrne se to na vás a nebude možné se tomu vyhnout. A vše se najednou urychlí. Věci, které dlouho stály a nehýbaly se, se dají do pohybu. Ke konci měsíce se vám něco nepodaří, což vás pěkně potrápí.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy V oblasti vztahů budete celý měsíc prožívat přízeň osudu a bude se vám dařit. V půlce měsíce dokončíte nějaké otevřené záležitosti a uleví se vám. Konec měsíce bude o navázání na minulost a bude to láskyplné navázání.

Práce V práci budete muset vyřešit všechny resty, co máte z minulosti, což vás bude hodně unavovat. Už v půlce měsíce se vám uleví a budete se radovat, že vše je uzavřeno. Něco však přehlédnete a to se vám moc nevyplatí, protože z toho může na konci měsíce být velký problém.

Peníze V oblasti peněz se vám daří v poslední době splnit všechny závazky a dokonce i nějaké peníze si uložit. Neutrácejte peníze, budete je potřebovat v září na dovolenou.

Oslabený orgán a léčivé barvy Imunitní systém. Bílá.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, rak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama