Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

8/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Opouštím všechny své staré vzory a omezení.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc srpen

Čeká vás úžasný měsíc plný odpočinku a dovolené. Budete odpočívat a v práci vám bude trvat i nějakou dobu, než se zase zařadíte do normálního pracovního tempa. Vlastně to nikdo, ani nepostřehne a vy si potřebujete ještě odpočinout. Také se můžete s někým zajímavým seznámit.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Kozoroh

Vztahy Ve vašem vztahu je teď vše zalité sluncem. Na dovolené jste si všichni odpočinuli a navíc se snažíte podnikat výlety i o víkendech a rodina to ocení. Koncem měsíce můžete někoho zajímavého potkat a trochu vám to pomotá hlavu.

Práce V srpnu se nic výrazného dít nebude. Budete se snažit začlenit se co nejdříve do pracovního procesu, ale nakonec to půjde pomaleji, než jste si plánovali. Prostě budete prokrastinovat, ale vy ten odpočinek potřebujete.

Peníze S financemi nebudete mít žádný problém. Jediné, na co si dejte pozor, je ztráta peněženky i s doklady. To by vám mohlo hodně zkomplikovat život.

Oslabený orgán a léčivé barvy Krevní obraz. Červená.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, váhy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama