Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

9/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Prvním krokem ke změně je uzdravení a uvědomění.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc září

Majetnické pocity, které máte k určitému člověku, se změní a vše se uvolní. V půlce měsíce může dojít k nějakému odchodu nebo se s němým rozejdete, což pro vám znamená velké štěstí. Na konci měsíce se vám bude vše dařit. Pomůže vám osud. Na co sáhnete, to se povede a přinese vám úspěch.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – vzdušné znamení

Vztahy Osud vám bude na začátku měsíce nakloněn v souvislosti s vašimi vztahy. Tam, kde se vám nedaří, se vše změní, a to bez vašeho přičinění. Také si uvědomíte, kde neřešíte problém a zavíráte před ním oči.

Práce Vášeň, která vás požene na začátku měsíce, bude skvělá pro řešení všech problémů a komplikací. Jen v půlce měsíce si dejte pozor na hádky a nepříjemnosti, které by mohly přijít. Konec měsíce opět zavládne klid a navážete na stav z minulosti.

Peníze Ve finanční situaci vám pomůže muž, který vás má opravdu rád. Vše se bude dařit a můžete obdržet i nějaký finanční obnos za už dříve odvedenou práci, a tak uhradit některé resty.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ochrana osudu. Všechny barvy.

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama