Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

9/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Jsem tvůrcem svého života.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková

Co vám přináší měsíc září

V září se vám bude dařit a to jak v pracovní oblasti, tak v té soukromé, vztahové. Začnete se snažit s partnerem vyřešit dlouhodobý problém a uprostřed září na to bude ten nejlepší možný čas. V práci se na konci měsíce dozvíte zajímavou zprávu.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy V partnerství se vyhrotí začátkem měsíce problém, který jste dlouho neřešila a zavírala před ním oči. Vyhrocení problému vám však přinese štěstí, protože to s partnerem konečně vyřešíte, a pak k sobě opět najdete cestu.

Práce Práce se na vás nahrne mnoho a nebudete ji na začátku měsíce zvládat. Možná budete kvůli stresu i špatně spát, ale postupně se celá situace uklidní. Ke konci měsíce se dozvíte velice zajímavou zprávu, která vás zaskočí, ale také vám pomůže.

Peníze Začátek měsíce je v pohodě, na konci už to bude s penězi horší. Musíte zaplatit vše potřebné a peněz se nebude dostávat. Nakonec to vyřešíte.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nízký tlak. Modrá a červená.

 

 

 

 

 

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, blíženci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama