Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

9/2016 horoskop měsíc Panna

Moudrost měsíce: „Jsem úžasná a výjimečná.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc září

V září vás čeká nějaké důležité jednání nebo rozhodnutí a trochu vám to vezme vítr z plachet. Nakonec vám k tomu, abyste se dobře rozhodla nebo jednání dovedla do vítězného konce, pomůžou tři věci: být stabilní a věřit si, radovat se z toho a přemýšlet.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Váš partner by s vámi chtěl probrat některé skutečnosti, které mu ve vztahu vadí. Má však obavy, a tak o ničem nemluví, ale trápí se tím. V půlce měsíce budete mít možnost si s ním promluvit. Využijte toho a oběma se vám uleví.

Práce V práci k vám nastoupí nějaký nový kolega nebo kolegyně a najdete v něm spřízněnou duši. Pomůže vám i důležitou informací, která vás v pracovní oblasti posune. Dejte si pozor na závist svého okolí.

Peníze S financemi si nebudete lámat hlavu. Víte, že je umíte vydělat, a dokonce jste i dobře investovala, a tak se vám peníze budou vracet.

Oslabený orgán a léčivé barvy Stres. Oranžová.

 

Článek je zařazen v: horoskop, panna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama