Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

9/2016 horoskop měsíc Ryby

Moudrost měsíce: „Šťastně a spokojeně kráčím vpřed.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc září

Září pro vás bude hektické, ale také velice úspěšné. Na začátku si můžete ještě užívat dovolené nebo si uděláte prodloužený víkend s hezkým výletem. Následně přijde velké pracovní nasazení, ale to se brzo uklidní a konec měsíce bude opět harmonický.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Vodnář

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Ve vztazích to máte jednou nahoře a pak zas dole. Tento měsíc si můžete od všech nepříjemností odpočinout, protože s partnerem zažijete harmonii a klid. Budete ho sledovat, jak se snaží, aby vše bylo harmonické, a bude vás to překvapovat.

Práce Na začátku měsíce se pokusíte odpočívat a nabírat sílu na další pracovní úkoly. Bude se vám to dařit. Jakmile však nastoupíte znovu do práce, nahrne se jí na vás tolik, že se nezastavíte. Čas na koníčky si ale nakonec najdete.

Peníze Peníze se u vás dost často ani neohřejí, a tak to bude i v září. Chvilku mít peníze budete, ale nepotrvá to dlouho.

Oslabený orgán a léčivé barvy Bolesti kloubů. Fialová.

Článek je zařazen v: ryby, horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama