zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop na týden od 3. května 2021: Raci budou v práci za hvězdu, Střelci mohou otěhotnět

Horoskop na týden od 3. května 2021
Autor: iStock Horoskop na týden od 3. května 2021
Šárka Valentová , Vydáno: 03.05.2021
Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?

reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Začátkem týdne přestanete cítit smutek a uleví se vám. Nějaká žena se s někým rozejde nebo jí něco nedopadne, ale nebude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Věc, kterou jste odkládali dlouhé týdny, se tento týden otevře a vy zase budete dělat, že se nic neděje a že to není... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Pokud máte něco v plánu už delší dobu, tento týdne to neodkládejte. Osud vám bude nakloněn ve všech... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Velký horoskop na květen

Velký horoskop na květen: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Rak

V práci budete tolik úspěšní, že vás přijde pochválit i někdo z vedení nebo vám složí poklonu vaši klienti a obchodní... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

V oblasti vašeho vztahu se už delší dobu cítíte osamoceni. Nebo nemáte partnera. Je čas si uvědomit, co děláte... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Ztráty týkající se nějaké cesty za příbuznými vás zastihnou na začátku týdne. Poté se budete něčeho obávat, což přinese... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Partnerský horoskop: Které kombinace znamení jsou ideální a které by se snad neměly ani potkat?

Partnerský horoskop: Které kombinace znamení jsou ideální a které by se snad neměly ani potkat?

Váhy

Pozor na někoho z kamarádů. V týdnu se dozvíte, že na vás někdo donáší v práci, a také vám někdo prozradí, jaké... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Někdo z přátel se k vám zachová hezky, ale vy to nebudete vnímat nebo mu to nebudete věřit. Čeká vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Pokud toužíte po potomkovi, tak tento týden je ta nejlepší možnost. A ti, co už nechtějí další děti, by si měli... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Účesy podle horoskopu: Jaký střih a barva sluší vašemu znamení zvěrokruhu?

Účesy podle horoskopu: Jaký střih a barva sluší vašemu znamení zvěrokruhu?

Kozoroh

Hned na začátku týdne se můžete překvapivě zamilovat. V práci možná potkáte někoho, kdo vás bude hodně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

V případě, že se chystáte přestěhovat, můžete najít úžasný byt a stěhování bude do měsíce. Pokud jste se ještě... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Přicházejí možnosti v rámci vaší práce. Dostanete novou pracovní nabídku a v té stávající vás budou chtít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Nenechte si ujít pravidelné aktuální horoskopy a výklad z karet!

Exkluzivní nabídka pro naše čtenářky: Zasílání horoskopů e-mailem

 

reklama

Související témata: horoskop na týden , týdenní horoskop , předpověď na týden , astrologie , znamení zvěrokruhu , horoskop

reklama

Přečtěte si také

reklama