zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kdy přijde úspěch podle horoskopu? Toto jsou vaše nejlepší dny v květnu

Julia Roberts ve snímku Pretty Woman
Autor: Touchstone Pictures Julia Roberts ve snímku Pretty Woman
Lenka Nováková , Vydáno: 05.05.2021
Trochu toho štěstí potřebuje každý. Ani v květnu se nikomu z nás šťastné dny nevyhnou. Úspěch nás podle horoskopu nemine.

reklama

V květnu nás podle horoskopu čeká hlavně zlepšení v mezilidských vztazích. Mars a Saturn nás ovlivní bojovnou náladou a může způsobit třaskavá setkání nebo hádky hlavně u zemských znamení. 

Květen bude opravdu měsícem lásky i díky šťastnému Jupiteru. Ti, kteří jsou single, mohou počítat s tím, že potkají toho pravého. Zadaní mají šanci zamilovat se znovu do svého partnera. Silný vliv Jupitera nám nedá příliš možností soustředit se na rozvoj osobnosti. Takové měsíce nás v roce 2021 podle horoskopu teprve čekají. 

Pozitivní energie tohoto měsíce nás ovlivní i ve chvíli, kdy se budeme soustředit na úspěch. Každé znamení zvěrokruhu má jiné dny, kdy se mu bude dařit podle hvězd. 

PŘEČTĚTE SI BLESKOVÝ HOROSKOP NA KVĚTEN

horoskop na květen
Autor: iStock horoskop na květen

Toto jsou ty nejideálnější dny, kdy na lásku můžete vsadit:

Beran 

Ideální dny pro úspěch: 11, 12, 17, 28, 29

Začátkem měsíce můžete zažít odhalení nějakého tajemství. Pokud máte paralelní vztah, dejte si pozor na... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Berana

Býk 

Nejlepší dny pro úspěch: 11, 12, 17, 29, 30 31

Začátkem měsíce se budete rozhodovat, jak naložíte se svojí prací a se svým vztahem. U vztahu vám pomůže... Přečtěte si podrobný horoskop květen pro Býka

Blíženci 

Kdy mohou Blíženci vsadit na úspěch: 6, 11, 12, 17, 29

V květnu to bude jak na houpačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce se můžete pohádat nebo zažít nějaké... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Blížence.

Rak 

Rak a jeho ideální dny pro úspěch: 7, 8, 9, 11, 12, 17, 29

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit své závislosti. Zažijete vztahové ztráty a náhlé ukončení vztahu s partnerem. Pomůže vám... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Raka

V květnu je ideální čas pro šifry květomluvy

V květnu je ideální čas pro šifry květomluvy. Vyzkoušejte si ji na svém okolí!

Lev 

Ideální dny pro květnový úspěch: 10, 11, 12, 17, 29

Začátkem května se můžete s někým nebo něčím rozejít a nebude to pro vás úplně skvělý začátek měsíce. Pak si začnete... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Lva.

Panna 

Nejlepší dny pro úspěch: 11, 12, 13, 14, 17, 29

Trpělivost růže přináší a vy jste byli hodně trpěliví, a tak budete sklízet už na začátku měsíce května. Partner bude o všem... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Pannu

Váhy 

Ideální dny Vah pro úspěch: 11, 12, 13, 14, 17, 29

Akce na začátku měsíce vám přináší nejdříve pocity beznaděje a velké překážky, ale později je váš partner překoná a čeká vás... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Váhy.

Slavíte v květnu narozeniny? A tušíte, jako to ovlivňuje váš život?

Slavíte v květnu narozeniny? A tušíte, jak to ovlivňuje váš život?

Štír 

Úspěšné dny pro Štíry v květnu: 11, 12, 17, 18, 19, 29

Hned na začátku měsíce se vám splní sen. Ten se týká posunu nebo povýšení v práci a vy se dostanete tak daleko, jak byste to... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Štíra.

Střelec 

Střelec a jeho úspěch v květnu: 11, 12, 17, 18, 19, 29

Pozor si dejte už na začátku měsíce na konflikty spojené s minulostí nebo které vám někdo z minulosti přijde připomenout. Budete... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Střelce.

Kozoroh 

Kozoroh a ideální dny pro úspěch: 11, 12, 17, 22, 23, 29

Na začátku měsíce budete řešit úřady nebo jiné instituce a vše dopadne dobře. Následně můžete získat práci nebo... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Kozoroha.

Vodnář 

Kdy zažijí úspěch Vodnáři: 11, 12, 17, 22, 23, 29

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s partnerem a bude se to týkat lásky a citů. Poté se něco urychlí a přijde... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Vodnáře.

Ryby 

Ryby a jejich úspěšné dny v květnu: 11, 12, 17, 26, 27, 29

V květnu vás čekají samé cesty, a to nejen rodinné, ale především pracovní. Moc si je užívat nebudete, spíše z nich budete... Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Ryby

P.S. Miluji Tě

Horoskop: Toto jsou nejlepší dny pro lásku v květnu

reklama

Související témata: květen , znamení zvěrokruhu , předpověď , měsíční horoskop , horoskop na květen , předpověď na květen , astrologie , horoskop beran , horoskop býk , horoskop blíženci , horoskop rak , horoskop lev , horoskop panna , horoskop váhy , horoskop štír , horoskop střelec , horoskop kozoroh , horoskop vodnář , horoskop ryby

reklama

Přečtěte si také

reklama