zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Štěstí podle horoskopu: Kdy na něj v září můžete vsadit?

Snímek od Riddleyho Scotta
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) Snímek od Riddleyho Scotta
Lenka Nováková , Vydáno: 11.09.2021
Září se ještě částečně veze v letním duchu uvolněnosti. První podzimní měsíc přeje zamilovaným, ale hvězdy nám dopřejí i trochu toho štěstí. Potřebujete něco obtížného vyřešit, nebo chytit šanci za pačesy? Horoskop na září pro vás má ideální dny, kdy by se vám mělo všechno povést.

reklama

Štěstí je krásná věc, zpívá se. A rozhodně je třeba se na něj v životě čas od času spolehnout. Astrologie dokáže odhadnout naše šťastné dny a měsíce. Někdy totiž nemusí štěstí přát jen připraveným, někdy ho zkrátka potřebujeme všichni. Každé znamení zvěrokruhu má několik dní v měsíci, kdy mu budou hvězdy nakloněné. Jaké dny jsou právě ty vaše?

Z pekla štěstí
Autor: Digital Media Production Z pekla štěstí

Beran

Ideální dny pro štěstí: 14, 15, 16, 20, 25, 29
Začátkem měsíce zažijete stagnaci, což vám aspoň přinese chvilkový odpočinek. Následně vám někdo může závidět... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Nejlepší dny pro štěstí u Býků: 16, 17, 18, 20, 25, 26
Na začátku měsíce zažijete hodně velký stres. Nebudete vědět, co dřív, protože přijdou určité komplikace. Také se nějakým způsobem... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Ideální dny v září: 16, 19, 20, 25, 29
Pojedete na druhou dovolenou nejspíše v průběhu začátku září. Potřebujete si odpočinout po namáhavých letních měsících. Partner si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu

Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu

Rak

Raci a jejich nejlepší dny pro štěstí: 20, 21, 22, 23, 29
Delší čas už uvažujete o koupi nějaké nemovitosti, ale stále se nemůžete rozhodnout. Možná se vám v tomhle období podaří... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Štastné dny v září pro všechny Lvy: 16, 20, 23, 24, 25, 29
V posledních měsících se vám dařilo opravdu skvěle. Máte vše, po čem jste toužili, a dokonce se vám podařilo i něco navíc. Tohle... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Šťastné zářijové dny pro Panny: 16, 20, 25, 26, 27, 29
Na začátku září budete uzavírat minulost. Možná díky tomu, že máte narozeniny, se rozhodnete, že začnete novou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Narodili jste se ve znamení Panny?

Narodili jste se ve znamení Panny? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Váhy

Ideální dny pro Váhy a jejich štěstí: 16, 20, 25, 28, 29, 30
Od začátku měsíce se vám bude dařit, budete se radovat, a dokonce můžete najít spřízněnou duši v někom, u koho jste to vůbec... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Nejlepší dny pro Štíry v září: 16, 20, 25, 29
Začátkem měsíce budete řešit úřední záležitosti a udělají vám radost. Něco však řešit chtít nebudete. Objeví se i žárlivost. Následně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Nejlepší dny pro štěstí u Střelce: 16, 20, 25, 29
Na začátku měsíce budete dostávat zprávy o tom, že je nutné něco dokončit a ukončit spor a zase přijmout lásku. Pak vám bude osud... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

Kozoroh

Ideální dny pro štěstí a všechny Kozorohy: 16, 20, 25, 29
Začátek měsíce bude plný návratů do minulosti, které vám nebudou dělat moc dobře. Zažijete však lásku, zamilování, možná... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Nejlepší dny pro lásku: 16, 20, 25, 29
Hned na začátku měsíce se vše urychlí a někdo vám může v něčem pomoci radou nebo vás nějakým způsobem posune dál. Také se ozve... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Ideální dny pro Ryby: 12, 13, 16, 20, 25, 29
Něco nového začnete prožívat hned na začátku měsíce a bude to spojeno s velkou komunikací a vyříkáním si věcí kolem... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

reklama

Související témata: měsíční horoskop , předpověď , znamení zvěrokruhu , předpověď na září , astrologie , horoskop září , horoskop měsíc

reklama

Přečtěte si také

reklama