zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na srpen podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na srpen podle kartářky Helen Stanku
Autor: FTV Prima Velká věštba na srpen podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 05.08.2021
Co vás čeká v druhém prázdninovém měsíci? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na srpen pro své znamení zvěrokruhu, kterou z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

Na srpen vám vychází karta Král mečů, který vám říká, že přijdou nějaké podnětné věci, na které budete reagovat, možná někdy jasněji než kdy jindy.

Začátkem měsíce vás čekají výdaje, které vám ale udělají radost. Přijdou také nečekané zprávy od lidí, na kterých vám záleží a které by vás měly uklidnit. Ve druhé dekádě vás čeká radost, také nějaký finanční přínos a štěstí na cestách. Ve třetí srpnové dekádě budete sumírovat, co jste během prázdnin zvládli a co ne. Čeká vás i úřední zařizování a možná také nějaké návštěvy lékaře a věci kolem vašeho zdraví. Během celého srpna byste měli být víceméně v pohodě a spokojení, a pokud jde o práci, mohl by pro vás být srpen velmi přínosný, jen koncem měsíce budete muset některé věci zařídit.

Runou pro tento měsíc je Manaz, která je o člověčenství. V srpnu na něco přijdete, něco pochopíte, a objevíte v sobě lepší já.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Berany

Býci

Na srpen vám vychází karta Šestka mečů. Budete potřebovat uvažovat hodně střízlivě a logicky. Neberte si věci příliš osobně, ale spíše přemýšlejte a buďte více nohama na zemi.

Začátkem měsíce si budete muset hlídat své děti. Budou mít nápady, které se vám nemusí až tak líbit. Vy jste ale rození diplomaté a jistě najdete nějaké schůdné řešení. Čeká vás i nějaké delší cestování. Druhá dekáda přinese stálé zisky a přijdou také nějaké překvapivé zprávy od lidí, které jste dlouho neviděli. Ve třetí dekádě byste se neměli bát ničeho, co se rozhodnete podniknout. Možná přijdete na plán, jak zvýšit obsah své peněženky, a dokážete pro to nadchnout i lidi kolem sebe.

Runou pro srpen je Thurisaz, což je poměrně náročná runa, ale vy se ničeho nebojte. Dává vám totiž možnost zvítězit, i když budete mít klacky pod nohama. Ty tam jsou proto, abyste se naučili porazit své strachy a můžete z toho pak vyjít silnější.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Býky

Blíženci

Na srpen vám vychází karta Královna holí. Celý měsíc pro vás bude velmi proměnlivý. Budete se velmi snažit, budete hodně pracovití a budete i hodně rozlítaní a náladoví.  

Ze začátku měsíce budete zařizovat nějaké úřední věci, které by měly být ve váš prospěch a měli byste mít díky nim dobře pojištěné své finanční nebo majetkové záležitosti. Začátek druhé dekády vypadá velmi slibně, na jejím konci by se vám ale mohly zarazit nějaké věci, které jste chtěli realizovat, a budete muset vymyslet, jak obejít nějaký plán, který jste původně měli. Ve třetí dekádě budete mít dobré nápady a mohli byste se i dobře společensky bavit.

Runou pro tento měsíc je krásná runa Inguz, která vám radí, abyste si hýčkali své nápady a plány a dali jim prostor, aby rostly. Když si tuto runu nakreslíte a budete si představovat to, co chcete získat od života, působí magicky. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Blížence

Raci

Na srpen vám vychází krásná karta Desítka disků, která je o tvoření zásob, jistot, na které si ale budete muset sami svojí pílí dosáhnout. Přináší vám radost a pocit hmotného zabezpečení, například v podobě zavařených sklenic s letní úrodou.

Ze začátku měsíce vás čeká nějaké cestování, které vám udělá radost. Hodně vztahů, které procházely krizí, se může zase urovnat a nabrat druhý dech. Ve druhé dekádě se může objevit starost spojená s prací. Někteří Raci budou řešit, jestli ve své práci zůstat, nebo přijmout nové zaměstnání, aby se jim dařilo lépe. Třetí dekáda by měla být už klidnější, čeká vás společenské vyžití i příjemné starosti kolem rodiny.

Runou pro tento měsíc je Eihwaz, která představuje přechod, transformaci. Jako když si musíte něčím projít, přejít z jedné etapy do druhé. Tato runa vás dokáže ochránit před vším zlým a odrazit i ty nejhorší věci, které by se na vás odněkud sypaly.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Raky

Lvi

Na srpen vám vychází karta Blázen, která může vypadat bláznivě, nicméně je to šťastná karta. Budete se pouštět do nových věcí, budete mít nápady, budete se učit nové věci a ještě se k tomu můžete i zasmát.

Začátkem srpna vás čekají výdaje do věcí, které vám ponesou radost, ale zároveň budou spojené s tím, aby se vám to prakticky vyplatilo. Plány vám zkříží něco nečekaného a vy budete muset najít nějaký náhradní plán. Můžete být kvůli tomu chvilku na vážkách, ale ve druhé dekádě se všechno zase vrátí do svých kolejí. Zúročíte věci, které jste se naučili, a možná se i někde blýsknete. Třetí dekáda by pro vás měla být nejspokojenější a nejklidnější. Dozvíte se spoustu nových věcí, možná se i zapíšete na nějaký kurz. Nebojte se toho, protože věci, které se nyní naučíte, se vám v budoucnu zúročí.

Runou na srpen je pro vás Ansuz, runa učení, komunikace, která přeje jakékoli umělecké tvorbě, psaní, tvůrčí nebo obchodní činnosti, všemu, co můžete vyřídit slovy.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Lvy

 

Kartářka Helen Stanku
Autor: Monika Navrátilová Kartářka Helen Stanku

Panny

Na srpen vám vychází krásná karta Desítka pohárů, která značí hodně lásky. Někdy až příliš, takže z té přemíry lásky a spokojenosti mohou vznikat ponorkové nemoci. Moc si to neberte a snažte se být na své okolí vlídní. Zkuste si srpen užívat, dlouho pak budete na tento měsíc vzpomínat jako na vlídný a pohodový.  

V první srpnové dekádě budete ve svém živlu. Něco nového se dozvíte, objeví se i zajímavé obchodní aktivity. Druhá dekáda může být náročnější, zejména pokud jde o cestování. Budete muset řešit nějaké nečekané věci, ale vy si dokážete poradit. Třetí dekáda by měla být velmi pěkná. V práci se budete učit nové postupy a čeká vás i nějaká společenská akce a vy na ní získáte kontakty, které pro vás budou v budoucnu velmi důležité.

Runou pro tento měsíc je Laguz, runa intuice, která je spojena s vodou a voda si vždy najde cestu. Tato runa vám radí, abyste se řídili hlasem své duše, který vás provede bez větších úhon celým měsícem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Panny

Váhy

Karta Sedmička disků říká, že by pro vás srpen mohl být trochu náročnější z hlediska vašich vizí a plánů. Můžete mít pocit, že věci nejdou tak, jak byste si představovali. Mohou vás dohnat strachy a pochyby, ale máte příležitost si dokázat, že to tak není.

Začátek srpna by měl být velmi pěkný z hlediska vašich jistot, budete mít dost peněz na vaše výdaje. A budete muset také bojovat s nějakou svojí vášní a touhou něco si pořídit, bude nutné se trochu kontrolovat. Čekají vás i nějaké cesty, na kterých se můžete vidět s přáteli. Výdaje vás čekají i ve druhé dekádě, tentokrát budou na dobrou věc a zároveň vám ponesou radost. Nejlepší by pro vás měla být třetí srpnová dekáda, všechny strachy by se měly rozplynout a nemusíte se už ničeho bát.

Runa pro tento měsíc je Manaz, která je o duchovním růstu, člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Říká, že někdy věci nejdou tak, jak by si člověk představoval, ale na druhou stranu ho to brousí jako drahokam.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Váhy

Štíři

Na srpen vám vychází karta Osmička pohárů, můžete mít pocit, že nic nikam nevede. Možná se budete chtít od nějakých lidí dozvědět jejich postoje a stanoviska a ono to nepůjde tak, jak byste si představovali.

V první srpnové dekádě se budete snažit přijít některým věcem na kloub, investujete do toho svou energii, a když to budete chtít ve druhé dekádě všechno zúročit, nepůjde to tak, jak byste chtěli. Zkuste být trpělivější. Ve třetí dekádě už by věci mohly jít lépe od ruky a vycházet tak, jak vy chcete. Budete mít větší štěstí v komunikaci a lidé k vám budou přívětivější.  

Runou pro tento měsíc je Hagalaz, matka run, která může být někdy trochu nepříjemná. Říká, že co vás nezabije, to vás posílí. Dává vám určité zkoušky, které mají vykrystalizovat vaši vnitřní sílu, vaše odhodlání nepoddávat se věcem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Štíry

Střelci

Na srpen pro vás vychází přívětivá karta Trojka disků, která slibuje určitou stabilitu, zejména ve věcech svázaných s vaší prací a obživou.

Začátkem srpna může přinést úředně potvrzené pracovní podklady nebo smlouvy, mohou přijít i nějaké nečekané výhody nebo bonusy, možná narazíte na výhodné slevy. Ve druhé dekádě máte možnost zakládat na věci, které vám budou dlouhodobě přinášet zisk. Můžete se pustit i do nového projektu nebo podnikání. Pěkná by měla být i třetí dekáda. Někdy vás mohou trochu iritovat věci, které se dějí mimo vás, ale pokud jde o to, co se týká čistě vás, vše by mělo být v pořádku a bezpečí. Nezadaní se nemusí obávat oslovit toho, kdo se jim líbí.   

Runou pro tento měsíc je Ansuz, runa komunikace. Radí vám nedat se, komunikovat a nechat se při tom vést svou intuicí. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Střelce

Kozorozi

Na srpen vám vychází krásná karta bilancování Poslední soud. Budete si sumírovat, čeho jste docílili a čeho byste ještě chtěli dosáhnout. Bude se vám také úročit to, co jste dosud vykonali.

Rozjezd srpna by měl být pro vás velmi pěkný, štěstí budete mít v pracovních záležitostech. Můžete také někde udělat velmi dobrý dojem. Buďte opatrní z hlediska vašeho zdraví zejména v místech, kde je více lidí. Ve druhé dekádě vás čeká cestování a úřední záležitosti s tím spojené. Pokud se objeví nepříjemnosti, dokážete je všechny zvládnout. Konec druhé dekády by měl být pro vás vysloveně spokojený. Ve třetí srpnové dekádě budete dotahovat věci, které jste předtím nestíhali nebo nezvládali, a do budoucna si vše připravíte tak, abyste měli čistý stůl.

Runou pro tento měsíc je Tiwaz, runa bojovníků, hrdinů, kteří se nebojí něco obětovat, aby získali to, po čem touží. Tato runa říká, že za všechno se platí. Takže když něco chci, musím tomu něco obětovat, ale získám to a posune mě to kousek dál. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Kozorohy

Vodnáři

Na srpen vám vychází karta Čtyřka disků. Měli byste si stanovit určité hranice a jistoty v materiální oblasti. Můžete mít pocit, že některé věci nejdou tak, jak byste si představovali. Chtěli byste mít všechno svižnější, ale na realizaci svých plánů si budete muset chvilku počkat.

Ze začátku srpna se docela rozjedete, budete úspěšně pojit práci i soukromí. Ve druhé dekádě vás čekají úřední vydání, která jsou nezbytná, ale přinesou vám i radost. Přijdou i nečekané věci spojené s vaším zdravím, ale nemusíte se ničeho bát. Třetí srpnová dekáda přinese radost, společenské akce, na kterých se dokážete odreagovat. Nezadaní mají možnost potkat někoho, kdo se v budoucnu projeví jako člověk, se kterým by se dal strávit život. U zadaných může dojít k oživení vztahu, také rodinné vztahy se mohou urovnat.

Runou pro tento měsíc je Urox, která vám radí, abyste vydrželi a nenechali si vzít, co je vaše. Pokud tedy máte plány a něco byste chtěli realizovat, nemáte se vzdávat.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Vodnáře

Ryby

Na srpen pro vás vychází krásná karta Trojka pohárů. Budete se společensky vyžívat, čeká vás příjemné setkávání s přáteli.

První srpnová dekáda by měla být krásná, jediné, co můžete řešit, je žárlivost nejen ze strany partnera, ale i vaše vůči partnerovi. Je potřeba si uvědomit, že žárlivost zabíjí vztahy a nedávat jí takový průchod. Ve druhé dekádě budete realizovat své vize a nápady a mohlo by vám být i přáno. Můžete začít nějaké dlouhodobě zajímavé věci, které vám ponesou radost. Ve třetí dekádě budete dotahovat to, co jste začali. Po celý srpen se také budete dozvídat různé fámy a dezinformace a bude dobré, abyste si v tom udělali pořádek. Díky své intuici jistě neomylně vycítíte, kde je pravda.   

Runou pro tento měsíc je Laguz, která vám radí, abyste se drželi své intuice. Právě díky ní proplujete úplně vším, ať se bude dít cokoli. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Ryby

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , výklad z run , runy , horoskop srpen , předpověď srpen , tarotové karty , věštba na srpen

reklama

Přečtěte si také

reklama