zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký horoskop na listopad

Velký horoskop na listopad
Autor: iStock Velký horoskop na listopad
Šárka Valentová , Vydáno: 17.10.2021
Co vám předpovídají hvězdy na měsíc listopad? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?

reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Na začátku měsíce prožijete velkou změnu, ale bude to změna, kterou vyvoláte v sobě vy sami, protože už... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Začátkem měsíce přijdou velké změny a nové začátky. Ty změny se budou týkat všech oblastí. Zpočátku budou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

V prvních dnech listopadu můžete obdržet zprávu, která pro vás bude hodně zásadní. Někdo s vámi náhle a impulzivně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

7 dobrých důvodů, jak milovat listopad nebo ho alespoň přežít

7 dobrých důvodů, proč milovat listopad nebo ho alespoň přežít

Rak

Setkání bude první, co v listopadu zažijete, a nebude to jen tak nějaké setkání. Dozvíte se na něm, že ten dotyčný člověk... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Hojnost je slovo, které přesně vystihuje to, co nyní prožíváte a budete prožívat celý měsíc. Navíc partner je do vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Už na začátku měsíce zažijete přesuny, možná stěhování, ale určitě přijdou změny. Ale buďte klidní, ty změny budou velice... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

V počátcích měsíce budete řešit změny, které vám přicházejí do života a není jich málo. Bude to tak nějak jednou nahoře... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Začátkem listopadu můžete řešit hodně osudové okamžiky. Vše se bude týkat vaší vnitřní změny a nastavení vašich... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Rozchod vám přinese na začátku měsíce hodně komplikací. Nejdřív to vůbec nebudete chtít řešit, ale to vás neochrání před... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Jaký má vliv sluneční znamení na vaše zdraví? Beranům hrozí hypertenze, Vahám nervové zhroucení

Jaký má vliv sluneční znamení na vaše zdraví? Beranům hrozí hypertenze, Vahám nervové zhroucení

Kozoroh

Láska vás bude provázet už od začátku měsíce a náležitě si to užijete. A na základě takto hezkého začátku měsíce se vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Řešení úředních záležitostí vám zabere celý začátek listopadu a nebudete mít čas dělat něco jiného. Přinese vám to i velké... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Někdo se bude na začátku listopadu snažit vás zmanipulovat, ale vy na to přijdete a budete se tomu hodně bránit. V půlce... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , přepověď na měsíc , horoskop listopad , horoskop měsíc

reklama

Přečtěte si také

reklama