zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký horoskop na říjen

Velký horoskop na říjen
Autor: iStock Velký horoskop na říjen
Šárka Valentová , Vydáno: 22.09.2021
Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž hraje listí všemi barvami, vyřezávají se dýně a bývá ještě stále celkem příjemné počasí? Co vás čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?

reklama

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop na říjen pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Na začátku měsíce v sobě nastavíte nové změny. Budete měnit své přístupy a postoje a možná se začnete na... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Na začátku října se musíte rozhodnout mezi dvěma směry, kterým se vydat. Bude vám to nějakou dobu trvat, ale nakonec... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Máte trochu chaos ve vztazích a je potřeba to srovnat. Řešit vztahy můžete celý měsíc, ale také to můžete vyřešit už... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Vztahy

Jaké znamení je váš partner? Máme pro vás 3 nejlepší rady, jak na něj!

Rak

Potkali jste někoho před nějakou dobou a ten člověk vás zaujal, ale nebylo to zas tak silné, abyste s tím něco udělali. Nebo jste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Osud vám přinese muže z minulosti, který vám nabídne spoustu lásky. Ke konci měsíce začnete mít k partnerovi... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátek měsíce bude hodně rychlý a hbitý. Samé rychlé výzvy a akce. Vše, co je staré a nefunkční, budete muset... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Sex podle znamení zvěrokruhu

Sex podle znamení zvěrokruhu: S kým hrozí nuda a kdo to v posteli umí pořádně roztočit?

Váhy

Už na začátku měsíce se můžete dozvědět o vašem partnerovi něco, co vás rozčílí, ale i rozesmutní. Nebudete vědět, co je... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Začátkem října budete prožívat lásku a zamilování, možná začnete s někým chodit. Vše bude tak, jak být má. S tím ruku v ruce... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Měsíc plný řešení vztahů. Myslete na to, že hádky se nemají řešit večer, hlavně ne v afektu. Pokud budete vše chtít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

 

Podzimní hygge pohoda podle znamení zvěrokruhu. Jak si nejlépe odpočinete?

Podzimní hygge pohoda podle znamení zvěrokruhu. Jak si nejlépe odpočinete?

Kozoroh

Hned na začátku října budete jednat s dominantním mužem a také vy budete hodně dominantní. Řešit se budou především... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Měsíc, který bude plný akcí a setkání a výletů. Budete mít pocit, že nemůžete zůstat doma a že musíte ještě na chvilku... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Někdo, o kom jste slyšeli v minulosti a ani ho osobně neznáte, vás doporučí k někomu jinému a ten další člověk se vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. ​

reklama

Související témata: měsíční horoskop , znamení zvěrokruhu , říjnový horoskop , horoskop říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama