Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Střelec – Měsíční horoskop (březen 2019)

Někdo vám něco zamlčuje a týká se to především vás a změny, která k vám v poslední době přichází. V půlce měsíce se dozvíte podrobnosti. Váš partner je do vás zamilovaný a bude vám to chtít sdělit a to co nejrychleji. Dá vám to najevo spoustou lásky a harmonie.

Moudrost měsíce

„Každý dnem si plním své sny.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Kozoroh

S kým budete mít problémy

Býk

Vztahy

Partner dlouho před vším zavíral oči a dělal, že žádné problémy neexistují. Už v půlce měsíce si však uvědomí, že by o vás mohl přijít, a tak začne fungovat. Vše si vysvětlíte, a dokonce vám i vyzná lásku a vy se dozvíte, že jste pro něj splněný sen.

Práce

Máte pocit beznaděje, a sice proto, že se musíte stěhovat nebo vás čekají nějaké přesuny v rámci práce, což vám dost ztěžuje vaši situaci. Mějte trpělivost, vše se vyřeší a přijde i nová pracovní nabídka, ale až na konci měsíce. Uvědomte si, co opravdu chcete, a to přijde.

Peníze

Potřebujete si koupit nějaké věci, které se vám v poslední době rozbily, ale tento měsíc na to ještě není ten správný čas.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Chřipka, barvy duhy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození