Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Velký čínský horoskop - BUVOL

Rok Opice byl pro klidného Buvola náročný, má totiž rád své vlastní tempo, nesnáší napětí a stres. V roce Kohouta se Buvol zklidní a dostane se mu nových možností, které by měl nejen rozpoznat, ale také se snažit maximálně je využít. Měl by se ale pozitivně naladit, pak mu půjdou věci daleko lépe.
Vydáno: 14.01.2017, Martina Hrušková
Čínský horoskop znamení Buvola
Čínský horoskop znamení Buvola Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Důležité bude, aby aktivněji reagoval na výzvy, které mu nový rok přinese, a tak nepřišel o možnosti, které se mohou vynořit a také rychle zmizet. Buvol má svoje tempo a nechce být nikým postrkován, ale určitě se mu vyplatí, aby byl během roku připraven na náhlé změny i zajímavé nabídky.

Práce

Zodpovědnější přístup tomuto znamení nechybí, ale v oblasti investic a větších vydání by Buvoli měli být letos velmi pozorní. V roce Kohouta se nedoporučuje příliš riskovat při finančních transakcích a pouštět se do větších investic. I když je jisté, že pracovití a zodpovědní představitelé tohoto znamení mohou zaznamenat profesní růst, protože úsilí, které věnovali své práci v loňském roce, musí v době vlády Kohouta přinést ovoce. Letos mohou Buvoli zaznamenat pracovní posun, jen se nesmějí zaleknout rychlých změn, ale musí se otevřít novému způsobu nazírání na svět. Dařit se jim bude spíše na podzim a v závěru roku.

Zdraví

Dopřejte si oddech, nešetřete a nechte své tělo hýčkat masážemi, které vám prospějí, také sauna a koupele rozehřejí vaše tělo, které bude díky péči pružnější i vitálnější. V zimě nezapomínejte na dostatek vitamínů a určitě byste měli občas zajít do solária, zlepší vám to náladu. V práci se nepřepínejte a věnujte čas i rodině a dobrým přátelům, kteří vás dokážou rozesmát a nabít optimismem. Vcelku lze říci, že pro většinu Buvolů bude tento rok spíše klidnější – až na pracovní povinnosti. Díky jejich zodpovědnému postoji a také touze uspět mohou na sebe klást velké nároky.

Láska

Počátek roku začnete s mnoha předsevzetími, která budete chtít ihned plnit. Ti z vás, kteří propadli workoholismu, by neměli zapomínat, že kromě práce a povinností si mají udělat čas i na lásku. Rok Kohouta pro vás bude plný společenských setkání a nových možností k seznámení. Jako stvořený pro namlouvání je měsíc květen, kdy byste si měli udělat čas, zastavit se a přiznat si, že ve dvou se to lépe táhne. A vztah s milovaným člověkem nám dává radost a energii pro náš život.

Jestliže se otevřete lásce, určitě si vás najde, buďte aktivní a nebojte se neúspěchu, budete mít mnoho šancí potkat zajímavé protějšky, které dokážete okouzlit svojí opravdovostí a solidním přístupem k životu, což je velká devíza.

Článek je zařazen v: Čína, horoskop, hvězdy, čínský horoskop, horoskopy, rok ohnivého kohouta, atrologie, ohnivý kohout, buvol, znamení buvola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama