Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Velký čínský horoskop - HAD

V tomto roce mohou Hadi hodně pokročit a udělat tlustou čáru za minulostí a začít tzv. s čistým štítem. Měli by plánovat své cíle už počátkem roku, tak, aby měli dostatek času uvědomit si, na jakou oblast se chtějí nebo potřebují nejvíce zaměřit.
Vydáno: 03.01.2015, Martina Hrušková
Čínský horoskop znamení Hada
Čínský horoskop znamení Hada Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mnohým se mohou splnit jejich sny, jen si musí uvědomit, čemu budou věnovat svoji pozornost. Tito zrozenci jsou aktivní a bojovní, takže lze předpokládat, že když to nevzdají, mohou dosáhnout svého. Dařit by se jim mělo ve všech podstatných oblastech – práci, zdraví i lásce. Půjde o inspirativní období, kdy se zvídavější typy tohoto znamení mohou hodně naučit, zažít i vykonat, a to nejen pro své vlastní dobro, ale i pro ostatní.

Práce

V roce Kohouta dojde k posílení jejich pracovní prestiže. Někteří z těchto zrozenců mohou být pověřeni důležitými úkoly, při kterých budou rozhodovat i o druhých. Pozitivní vibrace tohoto znamení se tak může přenést i na ostatní, proto by neměli šetřit svojí radou a pomocí, protože vše se jim plně vrátí a to i v materiální formě. Mohou se těšit na tučnější příjem a celkové vylepšení materiálního statutu. Někteří zástupci tohoto znamení mohou mít štěstí v podobě přidání platu, nečekané výhry či dědictví. Důležité bude s penězi dobře naložit, možná bude vhodné poradit se s odborníky nebo přáteli, kteří umějí dobře hospodařit.

Zdraví

Ani v oblasti zdraví a tělesné vitality se Hadi nemusí obávat žádných pohrom. Bude ale nutné, aby věnovali trochu pozornosti a času svému tělu, které si to zaslouží. Dopřejte si aktivity, které vás těší a naplňují, oprašte staré koníčky sportovní, ale i tvůrčí. V tomto roce můžete posílit svoji akceschopnost také vhodným jídelníčkem s dostatkem zeleniny, ovoce i vlákniny. Dodržujte důsledně pitný režim, jezte „živou“ stravu, která nabije váš organismus energií, a vy se budete cítit dobře. I v případě časového stresu vynechejte rychlá občerstvení a jídlo z nekvalitních surovin, příliš solené, konzervované a upravované.

Láska

Ve vašem milostném životě může dojít k zásadní změně, která ovlivní vaši budoucnost. Každopádně byste se neměli bát projevit své city, protože paní Fortuna je po celý rok na vaší straně. Většina lidí tohoto znamení má komplikovanější povahu, lze proto očekávat, že nudit se nebudou ani v partnerském životě. Mohou zažít znovuoživení stávajícího vztahu nebo nádherné a povznášející zamilování, a to v jakémkoliv věku. Energie tohoto roku je na straně tohoto znamení a mnozí Hadi by měli v osobním životě využít svoji intuici, která jim může pomoci při rozhodování a volbě v milostné oblasti.

Článek je zařazen v: Čína, horoskop, hvězdy, had, čínský horoskop, horoskopy, rok ohnivého kohouta, atrologie, ohnivý kohout, znamení hada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama