Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Velký čínský horoskop - KŮŇ

Vcelku lze říci, že rok Kohouta může být pro toto znamení náročný. Koně by měli krotit svoji náturu a být pozornější k potřebách svého okolí, a to nejen v případě rodiny.
Vydáno: 01.01.2015, Martina Hrušková
Čínský horoskop znamení Koně
Čínský horoskop znamení Koně Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drobnější nuance a detaily vám mohou unikat i v pracovní sféře, proto je důležitá pozornost a především konstruktivní komunikace s okolím. Tomuto znamení více než ostatním prospějí kurzy osobní rozvoje, zvláště pak v oblasti asertivního chování a přirozeného projevování ega. Důležité bude také zachovat rovnováhu mezi prací a povinnostmi, relaxací a zábavou a volným časem stráveným s rodinou nebo přáteli. Zapomenout byste neměli ani na cesty a dovolenou, abyste dokázali nabít baterky pro náročné úkoly, které na vás budou v tomto roce ve všech směrech kladeny.

Práce

Koně by měli upřít svou pozornost na udržení své profesní pozice, v tomto roce nemohou očekávat větší posun, ale měli by uhájit a ustát to, co v minulosti svojí pílí získali. Důležité bude vše pečlivě naplánovat a postupovat obezřetně, protože toto znamení často podléhá netrpělivosti, kterou se může mnoho věcí zkazit. Měli by věnovat čas na rozšiřování svých vědomostí v oblasti financí, různá školení a zvyšování kvalifikace jsou pro ně výbornou investicí do budoucna. Při řešení finančních otázek by měli být důslední a neměli by podléhat okamžitě výhodným nabídkám.

Zdraví

Vaše znamení je velmi aktivní a neumí se šetřit. I relaxace a odpočinek pro vás znamená pohyb, akci a změnu, většinou neumíte odpočívat pasivně. Nemusíte se bát žádných zdravotních ataků, jen počátkem roku buďte opatrnější na nachlazení. V měsíci dubnu podpořte svůj organismus dávkou přírodních vitamínů a dopřejte si dostatek pohybu ve volné přírodě. Období léta i podzimu pro vás bude příznivé, budete mít dostatek energie nejen na řešení pracovních a domácích úkolů, ale i na své aktivní koníčky. K dalšímu zlomovému období dochází na přelomu října a listopadu, kdy může pochmurné podzimní počasí přinést úbytek energie a oslabení imunitního systému, což můžete ovlivnit zdravější stravou i vitamínovými doplňky, ovocnými drinky a dalšími přírodními prostředky.

Láska

V tomto roce samozřejmě budete řešit i srdeční záležitosti. Ti, kteří se chtějí seznámit, by měli být společenští, chodit i na netradiční místa, protože nikdy nevíte, kde na vás čeká láska. Podle čínské astrologie se k vám nejlépe hodí jedinci narození ve znamení Tygra, Psa nebo Kozy. Vaše znamení je rychlé a vášnivé, zmírněte své tempo, ať objekt své touhy nevyděsíte. Změny se mohou odehrát i ve vztazích, které již delší dobu nefungují, mnozí zástupci tohoto znamení budou hledat cestu, jak z dusivého partnerství odejít a změnit zásadně svůj život. Jednejte s citem, veškeré prudké a netaktní jednání se může obrátit proti vám, i lidé, kteří se rozejdou, mohou zůstat přáteli.

Článek je zařazen v: Čína, horoskop, hvězdy, kůň, čínský horoskop, horoskopy, rok ohnivého kohouta, atrologie, ohnivý kohout, znamení koně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama