Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Velký čínský horoskop - TYGR

Tygrům by se v tomto novém roce mělo poměrně dařit, měli by ale dávat pozor na své chování, protože si jinak přivodí zbytečné problémy. Důležitá, přímo stěžejní pro ně bude volba, správný výběr a načasování, což pro aktivního a samostatného Tygra není snadné.
Vydáno: 06.01.2017, Martina Hrušková
Čínský horoskop znamení Tygra
Čínský horoskop znamení Tygra Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V roce 2017 pro Tygra bude důležité nespoléhat jen na své dovednosti, ale umět si říci o radu od těch, kterým věří nebo které obdivuje a uznává. Důležité bude se těmito radami řídit. Pozorní by Tygři měli být zvláště v oblasti mezilidských vztahů ať osobních, nebo pracovních. V mnoha případech bude aktivita a bojovnost tomuto znamení spíše na obtíž, bude se muset spíše učit diplomacii a trpělivosti v jednání s druhými.

Práce

Mnoho těchto zrozenců touží po nezávislé práci, neradi pracují v zaměstnaneckém poměru, těžko přijímají autority, a proto mívají v práci obvykle problémy. V prvním čtvrtletí roku si pečlivě zapisujte všechny nápady, přání, vize a cíle – k jejich uskutečnění nadchází nejlepší čas během března až dubna. Důležité pro Tygry je, aby se učili být tolerantní vůči kolegům a nedemonstrovali svůj pocit nadřazenosti. Dalším příhodným obdobím pro změny je konec léta, kdy mohou přijít zajímavé lukrativní pracovní nabídky, které je mohou katapultovat do zcela jiných profesních sfér.

Zdraví

Nejlepší radou pro vaše znamení je: udělejte si konečně čas sami na sebe. Vyhýbejte se zbytečným zatěžujícím a stresujícím situacím i emocionálnímu vypětí a budete se cítit skvěle. Odbourejte zatěžující vazby osobní i pracovní. Stav vašeho organismu, o který budete pečovat, vám to vrátí v podobě pocitu lehkosti. Počátek roku můžete uvítat ve skvělé kondici, k poklesu vašeho imunitního systému může dojít koncem února. Více se hlídejte, zvláště pak při sportu během měsíce dubna. Napětí a stres můžete uvolnit sportem, v tělocvičně nebo fitness centru, prospějí vám také masáže.

Láska

Váš život je plný vzruchu a spěchu, zkuste se zastavit a vážit si drobných radostí, které zažíváte každý den. Ti z vás, kteří chtějí prohloubit partnerství nebo zažít nové milostné vzplanutí, by si měli počkat na březen nebo duben. Přicházejí nové možnosti a těm, kdo stojí o navázání vztahů, se blýská na časy, určitě potkají zajímavý protějšek, který jejich náklonnost opětuje. V roce Kohouta je možné vylepšit partnerskou komunikaci, jež může zvláště v dlouhodobých vztazích váznout. Je skvělý čas na malou revizi vašeho osobního života. Snažte se získat vnitřní rovnováhu a jednat klidně, pozor na vaše typické tygří silové tendence.

Článek je zařazen v: Čína, horoskop, hvězdy, tygr, čínský horoskop, horoskopy, rok ohnivého kohouta, atrologie, ohnivý kohout, znamení tygra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama