Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Komerční článek
Komerční článek

Hrajte o šperk s pravou černou perlou a den plný rozmazlování

Jaké by bylo nosit šperk s pravou černou perlou, která je velice vzácná? A co takhle si k tomu ještě užít den plný rozmazlování v luxusním prostředí s božským jídlem a experty na krásu? Už brzy to můžete zažít taky! Stačí se zapojit do hry Černá perla na cernaperla.sazka.cz a zkusit štěstí.
Vydáno: 12.09.2016
Černá perla
Černá perla Autor: Sazka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Užijte si s Černou perlou svůj výjimečný den

Už brzy můžete být jednou ze čtyř šťastných žen, které získají šperk s jedinečnou černou perlou a den plný rozmazlování. K tomu stačí jediné – zapojit se do soutěže Černá perla od Sazky na cernaperla.sazka.cz, vypěstovat si svou vlastní virtuální černou perlu a přivést ji do stavu absolutní blaženosti. Pak už stačí jen trocha štěstí.

Starejte se o perlu, jak nejlépe umíte

Ptáte se, jak začít? Na soutěžní stránce Černá perla jednoduše klikněte na “Chci hrát” a vložte zrnko písku do lastury. Za malou chvilku si vypěstujete svou vlastní perlu, o kterou budete nějaký čas pečovat. Dejte perle vše, co potřebuje ke kráse a spokojenosti – zkrátka, rozmazlujte ji tak, jako byste to byla vy sama.

Dokonalý zážitek pro každou ženu

Po skončení soutěže dne 29. září 2018 budou vybrány čtyři výherkyně, které získají unikátní šperk s pravou černou perlou v hodnotě až 10 000 Kč. K tomu si užijí dokonalý den v péči vynikajících kadeřníků,vizážistů i módní stylistky. Chcete vědět, jak si svůj den plný rozmazlování užily výherkyně minulých ročníků soutěže? Podívejte se na video!

Sazka - Černá perla

Péče a rozmazlování, kdykoliv si budete přát

Nechcete se spoléhat na výhru v online hře? Zkuste svoje štěstí s losy Černých perel. Na vícenež 4 600 prodejních místech Sazka po celém Česku si můžete kdykoliv zakoupit některý ze stíracích losů Černá perla a například s Maxi černou perlou vyhrát až 10 000 000 Kč. S takovou výhrou si můžete rozmazlování od kadeřníka, osobního stylisty nebo speciality od vyhlášených šéfkuchařů vychutnávat každý den. Nebo si pro pravou černou perlu dojet až na Tahiti! 

Komerční sdělení

Článek je zařazen v: černá perla, sázka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama