Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5 základních bund a kabátů, které každá žena potřebuje

Klasický a nesmrtelný trenčkot
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete trenčkot
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete trenčkot
Klasický a nesmrtelný trenčkot

Neexistuje snad nic ženštějšího, než je dámská silueta v klasickém trenčkotu. Tento kousek se hodí úplně ke všemu – do práce, k džínám a teniskám, k jehlám... Naprosto klasický a ikonický má ve své nabídce již mnoho let britský Burberry.

Nemusíte ovšem hned vybírat všechny své úspory. V různých variantách a barevných odstínech ho nabízí téměř každá módní značka a opravdu je z čeho vybírat. Doporučuje se ovšem v tomto případě moc neexperimentovat s barvou ani střihem. Sáhněte po úplně jednoduchém kousku v béžovém odstínu. S tím neuděláte nikdy chybu. Několik typů seženete např. v Tchibu. Tento a obrázku mají v e-shopu právě teď ve slevě za 1290 Kč.

Džínová klasika
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete džínová
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete džínová
Džínová klasika

Džínovina jako taková je tady již mnoho let, a i přesto, jak se móda mění, jsme přesvědčeni, že tento materiál tady bude navždy.

Džíny má v šatníku snad každá z nás a rozhodně byste tam měla mít i klasickou džínovou bundu. A nebojte se, že byste ji neměla kdy unosit – na jaře je ideální přes tričko, v létě ji oceníte především večer, na podzim si pod ni přidejte delší svetr a v zimě ji naopak schovejte pod kabát. Jednoduše kousek, který budete nosit celý rok.

Velký výběr různých délek, střihů a barev najdete např. v H&M. Ta na obrázku vlevo vyjde na 949 Kč.

Nadčasový křivák
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete křivák
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete křivák
Nadčasový křivák

Zainvestujte do koženého křiváku a nebudete litovat. Máte pocit, že je na vás moc drsný a vy přece nejste žádná motorkářka? Tak tohohle se opravdu nebojte! Tato bunda by měla mít místo v každém dámském šatníku. A rozhodně se nemusíte bát ji kombinovat jak s džínami a teniskami, tak klidně s jemnými šaty, a skvěle vypadá také v kombinaci s dlouhými šaty a jehlami.

Pokud jste už našla odvahu (a my věříme, že ano), zajděte třeba do Manga. Mají opravdu velký výběr, kvalitní materiál a dobré ceny. Tento krásný kousek na obrázku koupíte za 2999 Kč.

Jednoduchý blejzr
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete blejzr
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete blejzr
Jednoduchý blejzr

Černé sáčko, lehce v pase projmuté nebo rovného střihu je ten kus oblečení, který jistě každá z vás má. A pokud ne, tak to rychle napravte. Neexistuje snad univerzálnější svršek! Můžete v něm strávit celý den a pouze měnit spodní část oděvu, boty a doplňky.

Velkou výhodou také je, že ho seženete v nepřeberném množství střihů, délek, barevných odstínech či materiálech. Na obrázku je model ze Zary, který tam koupíte právě teď za 899 Kč.

Designový kousek
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete solitér
5 nejzásadnějších bund, které potřebujete solitér
Designový kousek

Co by vám v šatníku nemělo chybět (a možná chybí), je jeden kabát jednoduchého střihu, ale výrazného designu. Je nám jasné, že jakmile přijde podzim a večery se začnou čím dál více ochlazovat, tak se nejradši zahalíte do pořádné teplé bundy a budete vyhlížet zase jaro. Ale opravdu není nic hezkého, když vidíte např. v divadle hezky a elegatně oblečenou ženu, která si poté přes sebe hodí péřovku. A co si budeme povídat, v zimě se najednou všichni zahalí do černé a je to pak všechno takové mnohem smutnější.

Pořiďte si proto jeden kousek, který bude výrazný, elegantní a prozáří ty dny, kdy marně vyhlížíme na šedé obloze slunce.

My jsme se v redakci zamilovaly do nové kolekce zančky Mohito. Tento kabát je právě z ní a seženete ho za cca 1899 Kč.


Připravila: Martina Hrušková

Reklama