Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

HÁDANKA: Najdete na fotografii tři nahé ženy?

Na první pohled to vypadá jako krásně namalovaný obrázek vlka...
Vydáno: 08.06.2016
Je jako živý, že?
Autor: Johannes Stoetter Je jako živý, že?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vytvořit tohle dílo trvalo nadanému osmtřicetiletému italskému umělci Johannesi Stoetterovi celých osm hodin. A přestože už předtím byl velmi úspěšný, vypadá to, že vlk bude jeho zatím nejúspěšnějším (a taky nejobtížnějším) dílem. Stoetter při práci kromě bodypaintingu i důmyslně poskládal ženské těla tak, aby vznikl dokonalý obraz vlka.

A nebylo to vůbec lehké. Několik dní musel zkoušet, jak těla na sebe poskládat, aby vznikl opravdu reálný obraz zvířete. Pomalování tří ženských těl trvalo umělci celých šest hodin. Další dvě hodiny pak těla skládal a vzájemně proplétal, aby pak dokonalý výsledek svého snažení vyfotil a natočil.

Podívejte se pořádně na obrázek a zkuste uhodnout, jak jsou těla poskládaná. Kde mají ženy hlavy, ruce, nohy... Už víte? (Nám se podařilo najít jen nohy dvou z nich.)

Řešení najdete ve videu a fotogalerii:

Johannes Stoetter - Vlk

 


 

-ak-

Tak kampak se schovala?

TEST postřehu: Najdete na obrázku nahou ženu?


Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme

TEST: Inkoustové skvrny odhalí, jací jste

 

TEST: Tvar vaší rtěnky prozradí, jaká jste! Souhlasí?

Je tolik věcí, které prozradí vašemu okolí, jaká opravdu jste, a nemusíte ani otevřít své sladké rtíky. Už podle toho, jak se oblékáte, jaké nosíte boty a kabelky, řekne o vašem JÁ víc, než byste si možná někdy přála.

Ale jsou tu i rtěnky a jejich „tvaromluva“. Věděla jste, že podle toho, jaký má tvar vaše rtěnka, když ji nějakou dobu používáte, se dá určit, jakou máte povahu? Také nás to zaujalo a musíme říct, že to sedí. Máme tady pro vás 8 tvarů, které odpovídají 8 typům žen. Porovnejte obrázky se svou rtěnkou a přečtěte si, co o vás její tvar prozrazuje. Jste přátelská, hysterická, pracovitá nebo ta nejlepší kamarádka, co můžeme potkat? Možná se v popisu opravdu poznáte, vyzkoušejte to!

Pozor na rtěnky! Foto:

Diagonální špička

Diagonální špička

Jste charismatická a ambiciózní, takoví lidé byli vždy přirozenými vůdci. Strašně ráda organizujete a zařizujete, často jste středem pozornosti, bavíte celou společnost, až lidem tečou slzy z očí. Vaše dychtivost mít vše pod kontrolou a na svých bedrech může příležitostně lidi kolem vás obtěžovat. Ale nepopiratelně jste velice oblíbená u své rodiny, přátel a dokonce i spolupracovníků.


Článek je zařazen v: kvíz, hádanka, bodypainting
Reklama