Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší

Také si bez korektoru neumíte představit svůj (kosmetický) život? My také. A dokonce jsme pro vás objevili nové použití tohoto zázraku.
Vydáno: 03.02.2017, Martina Hrušková
Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší
Kouzla s korektorem: Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kvalitní korektor v tom správném odstínu je základ kosmetické taštičky snad každé ženy. Používáme ho, když se špatně (nebo málo) vyspíme a při prvním pohledu do zrcadla hned po ránu vidíme jen velké tmavé kruhy pod očima.

Také nás zachraňuje, když se nám na čele, nose a vlastně kdekoliv na obličeji objeví pupínek. A nezáleží na tom, kolik nám je let. protivná věc jménem akné s námi byla v pubertě, je s námi teď a bude s námi zřejmě až do důchodu.

Ale existují i další místa na obličeji, kam je dobré korektor aplikovat a o kterých jste možná nikdy neslyšeli. A věřte nám, že až to vyzkoušíte, budete to praktikovat každý den.

Během pár vteřin budete vypadat mladší a svěžejší Foto:

Jak na to?

Po nanesení korektoru na obvyklá místa (kruhy pod očima a pupínky) se zaměřte na nos. A to konkrétně na okolí nosních dírek. Jemně vklepejte trochu korektoru okolo nosu a pod něj. Poté ještě lehce mázněte okolo rtů (viz obrázek vpravo).

Proč to dělat?

Málokdo z nás má to štěstí, že má pleť dokonale sjednocenou a bez barevných nesrovnalostí. A právě ty se nejvíce projevují pod očima, okolo nosu a rtů. Kvůli tomu ovšem naše pleť vypadá starší, unavenější a celkově nezdravě.

Zkuste proto hned zítra ráno zapojit do vašeho denního make-up rituálu trochu práce s korektorem navíc a uvidíte samy. A jsme přesvědčeni, že si toho všimne i vaše okolí a budou vám říkat, že vypadáte svěže a odpočatě.

podpis Martina malý Foto:  

Mohlo by vás také zajímat:

 

 

Hlavně je neolizujte!

Rty pod ochranou: Mráz a vítr nemají šanci

 

Článek je zařazen v: krása, make-up, líčení, korektor, kruhy pod očima, beauty, barevné nerovnosti pleti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama