Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Krásná „nedokonalá“ mladá modelka dohání internet k šílenství! Víte proč?

Je jí dvacet let a její fotografie obletěly svět. Je to sice dívka se super postavou, ale proslavila se nejen kvůli štíhlému pasu, krásně vypracované prdelce a vnadnému hrudníku, jak by se dalo očekávat.
Vydáno: 08.12.2015
Je krásná? Co myslíte?
Je krásná? Co myslíte? Autor: Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Důvodem zájmu o tuto krásku jsou její oči. Ano, má je krásné, ale každé jinak barevné. Což není zrovna normální jev, i když pár osobností s touto abnormalitou známe – má ji například David Bowie, Jane Seymour alias doktorka Quinnová, Kate Bosworth, Alice Eve, Josh Henderson, a dokonce i oči Mily Kunis jsou různobarevné.

A Sarah McDaniel k této skupině lidí, kteří jsou díky různobarevným duhovkám unikátní, patří. Statistiky říkají, že jde o méně než jeden případ na 1000 obyvatel.

Krása modelky má být vrcholem dokonalosti, ale není to tak vždy, některé jsou na vrcholu právě kvůli své zvláštnosti – která i této dívce velice pomáhá v popularitě.

Její vzhled je předmětem diskuzí lidí na internetu po celém světě. Někteří říkají, že je krásná, jiní zastávají názor, že nikoli, a dokonce se objevili takoví šťourové, kteří tvrdí, že má oči na fotografiích upravené ve Photoshopu a ve skutečnosti je má stejné.

Dvacetiletá Američanka, jejíž jedno oko je jasně modré a druhé žluto-hnědé, se brání a ujišťuje kritiky, že její oči jsou na snímcích 100% reálné, a rozhodně jí není příjemné, když ji lidé takto napadají. Dříve touto zvláštností dost trpěla, ale naučila se s ní žít, a nyní je na svůj vzhled dokonce pyšná.

I když Sarah není zatím jako modelka moc známá, vypadá to, že to tak nezůstane dlouho a ona pronikne do modelingového světa a proslaví se. A nebude to jen kvůli jejím očím, mládí a kráse, ale i díky jejímu mozku. Je to velice chytrá mladá žena.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama