Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

MUST HAVE měsíce května: těchto 5 věcí si pořiďte a budete za hvězdu

Kalhotová sukně
Must have kveten lahotová sukně
Must have kveten lahotová sukně
Kalhotová sukně

Tenhle trend se mně osobně líbí moc! Efekt sukně, pohodlnost kalhot a spousta nedostatků se zakryje:). A nebojte se délky do půli lýtek, sluší všem. A jaké boty se nosí ke kalhotové sukni? Všechny! žabky, espadrilky i podpatky.

 

Teď na jaře seženete tento kousek snad ve všech obchodech a ceny začínají už na pár stovkách záleží na obchodu a materiálu. Zkuste třeba H&M, Zaru nebo COS.

Espadrilky
Must have kveten sepadrilky
Must have kveten sepadrilky
Espadrilky

Trend espadrilek už přetrvává několikátou sezonu a to je dobře. Jsou to pohodlné boty, které se dají kombinovat téměř se vším a existují v tolika barevných provedeních, že je těžké si vybrat jen jedny. Nebo dvoje... nebo troje ;)

 

Já osobně nedám dopustit na Tomsky koupíte na urbanlux.cz. Levnější variantu okolo 300 Kč najdete v H&M nebo F&F.

Sluneční brýle
Must have kveten brýle
Must have kveten brýle
Sluneční brýle

Já nosím sluneční brýle celoročně, jelikož jsem poměrně světloplachá, ale vy všichni ostatní, kteří to máte jinak, právě teď je nejvyšší čas si tento doplněk pořídit. Nesmrtelný tvar je tzv. raybanovský. Sluší všem a jen tak z módy nevyjde.

 

Zaujala mě nejnovější kolekce značky Komono pro jaro/ léto 2016 (viz foto). Samozřejmě si můžete pořídit originál Ray-Ban a brýle podobného tvaru sežene ve všech módních řetězcích a tam za ně většinou nedáte víc jak 300 Kč.

Slaměná taška
Must have kveten taška
Must have kveten taška
Slaměná taška

Ideální na nákupy, na pláž, ale i do práce, nebo ji můžete jen tak postavit doma a mít v ní třeba časopisy a noviny vypadá to fakt hezky! Je to kousek, který jen tak nezestárne a seženete ji dokonce v různých barvách. Základ je mít ale klasickou béžovou slaměnou...

 

Slaměné tašky koupíte např. na www.nila.cz, v Tchibu nebo v H&M. Ceny začínají na 300 Kč.

Lehký trenčkot
Must have kveten tenčkot
Must have kveten tenčkot
Lehký trenčkot

Možná si říkáte, že už je na něj moc teplo, ale věřte mi, že za něj ještě budete vděční. Pořiďte trenčkot bez podšívky, jen takový lehký plátěný. Ráno ještě bývá chladno a když půjdete odpoledne z práce, jen si ho přehodíte přes ruku a nebude vás tížit, jak je lehoučký.

 

Krásné trenčkoty mají právě teď v Marks and Spencer, v Zaře, Mangu a nějaký ten kousek najdete v F&F. Počítejte s cenou okolo 1 000 Kč.

autor: Martina

Reklama