zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop lásky na červenec: Jednomu znamení se vyplní všechny fantazie!

Pomáda
Autor: 1978 Paramount Pictures Pomáda
Lenka Nováková , Vydáno: 13.07.2021
Jaké znamení zvěrokruhu dostane to, co chce v oblasti lásky? Podle horoskopu je červenec trochu náročnějším měsícem a vyplaví spoustu kostlivců dlouho schovávaných nejen ve skříni. Jak se bude dařit vám?

reklama

Láska v červenci bude podle horoskopu vrtkavá. Planeta Venuše bude hýbat našimi životy. Láska přijde, jen musíme být trpěliví. Některá znamení se budou muset navrátit k něčemu, co dlouho odkládala, a čekají je těžké rozhovory s jejich polovičkami.

Znamení Panny a Lva budou atraktivní pro svoje okolí. Lev bude středem pozornosti přesně tak, jak se mu to líbí, zatímco Panny budou jako magnet pro potenciální partnery. Komunikace a řešení problémů bude pro každého jednodušší než během jiných měsíců. 

VELKÝ HOROSKOP NA ČERVENEC

horoskop červenec
Autor: iStock horoskop červenec

A jak na tom budou v oblasti lásky v červenci jednotlivá znamení zvěrokruhu? 

Beran

Červenec není pro Berany to nejlepší období pro lásku. Budou se muset rozhodnout, zda bojovat za vztah, nebo ho nechat jít. Pokud by ten boj měl zničit vaše psychické zdraví, zkuste stvořit nový.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Nechat jít to, co už dál nefunguje. Ne vždycky je pro vás přítomné, také tím nejlepším. Červenec bude pro Býky výzvou. Koncem nebo novým začátkem, vyberte si.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci 

Může být váš nejhorší moment života také tím nejlepším? Hvězdy prozrazují, že máte talent z něčeho hrozivého vytvořit něco úžasného. Vzpomeňte si na to.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak 

Červenec bude náročné období hlavně pro páry, které spolu nemohly být během lockdownu. Nezapomínejte se ozvat u věcí, jež vám na druhém dlouho lezou na nervy. Vždy je lepší vyčistit vzduch…

Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev 

Lev začíná mít roupy a hledá ohodnocení jinde než doma u svého partnera. Hvězdy ale říkají, že by si Lvi měli dávat pozor a ocenit svůj dlouhodobý vztah.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna 

Panna by měla opustit svoje předsudky a měla by se naučit poslouchat, jen tak si bude moci vybrat z toho množství potenciálních amantů, o kterých přemýšlí.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Váhy 

Vahám jde ve vztahu hlavně o harmonii, a pokud ji nemají, jsou nešťastné. Ignorace od druhého vás dokáže řádně vytočit a je lepší opustit ho dříve, než se nehezky spálíte.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír 

Nesouhlas je šance k růstu. Na to bude muset během července každý Štír myslet, protože ho čeká několik konfliktů. I tak má ale Štír obrovskou naději, že potká někoho, s kým si bude rozumět v ložnici i v jiných místnostech.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec 

Někdy všechno vypadá skvěle na papíře, ale v srdci to tak není. Není to situace, ve které se teď nacházíte? Je na čase vytahat všechny kostlivce ze skříně a začít věci řešit.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Taktika vyhýbání není zdravá pro vás, natož pro váš vztah. Pokud potřebujete čas na rozmyšlenou, vezměte si ho. Nevyhýbejte se ale řešení problémů.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář 

Domov je tam, kde je vaše srdce. A u vás doma je momentálně velká pohoda a láska. Pokud jste single Vodnář, máte velkou šanci potkat někoho, koho si rychle zamilujete.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby 

Ryby si konečně uvědomují, že jediný, kdo brání jejich vysněnému životu, jsou ony samy. Tento měsíc by tak měl být plný radosti a lásky. Mohou se vám také splnit fantazie o někom, o kom dlouho sníte.

 Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

reklama

Související témata: měsíční horoskop , znamení zvěrokruhu , předpověď , horoskop červenec , horoskop měsíc , horoskop lásky

reklama

Přečtěte si také

reklama