zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop na týden od 19. července 2021

Horoskop na týden od 19. července 2021
Autor: iStock Horoskop na týden od 19. července 2021
Šárka Valentová , Vydáno: 19.07.2021
Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?

reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Osud vám přináší nějaké řešení úředních nebo soudních záležitostí spojených s vaším partnerem. Začátkem týdne vám ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

V partnerství budete sklízet, co jste zaseli, a tak si vzpomeňte na to, jak jste se k partnerovi chovali v poslední době. Pokud jste se ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

V práci se dozvíte, že má o vás zájem někdo z vašich pracovních kontaktů a chce vám nabídnout něco nového. Bude to ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Pomáda

Horoskop lásky na červenec: Jednomu znamení se vyplní všechny fantazie!

Rak

Pokud plánujete stěhování, tak tento týden je na to ten nejlepší čas. Je možné, že objevíte i nějaké nové bydlení, které jste ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Potkali jste někoho, do koho jste se zamilovali na první pohled. Jste tím člověkem naprosto okouzleni, ale nevíte si rady. Rozum vám ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku týdne se dozvíte, že někdo, koho znáte, měl svatbu. Doma zažijete dny plné naděje. V půlce týdne se pohádáte se ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Slunce v horoskopu

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Váhy

S partnerem se domluvíte, že uzavřete některé záležitosti týkající se minulosti. Uvědomujete si, že to váš vztah potřebuje a vy jste ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Doma možná budete mít brzo svatbu. Štěstí ze ztráty zažije váš partner. V práci se budete trápit, protože budete unaveni a přepracováni. A také... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Rozhodování v oblasti práce i vztahů bude tématem těchto dnů. Nebude to velké rozhodování, ale dílčí, přesto budete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce

Bridget Jonesová se sklenkou

Potřebujete štěstí? Tyto šťastné dny vám zaručí horoskop na červenec

Kozoroh

Štěstí v neštěstí ve spojitosti s cestou vás čeká na začátku týdne. Pak se setkáte ve společnosti s lidmi a můžete se i... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Váš partner je pro vás ten pravý a vy si to uvědomíte díky nějaké události, která se stane tento týden. Možná by bylo dobré ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Pozor na neuvážené investice a půjčky peněz. Budete mít problém s vrácením, a tak na vás může někdo tlačit. Zkuste si vše dobře ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Nenechte si ujít pravidelné aktuální horoskopy a výklad z karet!

Exkluzivní nabídka pro naše čtenářky: Zasílání horoskopů e-mailem

 

reklama

Související témata: horoskop na týden , týdenní horoskop , znamení zvěrokruhu , předpověď , horoskop týden

reklama

Přečtěte si také

reklama