zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop na týden od 26. července 2021

Horoskop na týden od 27. července 2020
Autor: iStock Horoskop na týden od 27. července 2020
Šárka Valentová , Vydáno: 26.07.2021
Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?

reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Na začátku týdne vám partner bude o něčem lhát v souvislosti s vaším vztahem, ale vy to poznáte a budete o tom... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Na začátku týdne si uvědomíte, že ve vztahu prožíváte spíš závislost než lásku a přitažlivost. A vše si dobře rozmyslíte, než... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Ptáte se už dlouho sami sebe, zda váš vztah je jen iluze nebo skutečnost. V tomto týdnu o tom budete hodně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Velký horoskop na srpen 2021

Velký horoskop na srpen

Rak

V pondělí se dozvíte nějakou radostnou zprávu, která vám rozjasní celý týden. Budete z toho čerpat až do jeho konce. Navíc začnete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Týden plný zpráv jak od rodiny a přátel, tak pracovních. Dokonce se dozvíte nějaké tajemství, které jste se dozvědět... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

V počátcích týdne vás pozlobí auto nebo jiná věc. Naděje přináší ale i ztráty, a to vše se děje pod vlivem osudu. V půlce týdne... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Jak a Rose

12 podob lásky podle horoskopu: Které znamení miluje nejvíc a komu láska nic neříká?

Váhy

Pozor na impulzivní závěry týkající se vašeho vztahu. Mohli byste reagovat neadekvátně situaci a možná se i... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Hádky můžete zažít na nějaké svatbě nebo kvůli svatbě, a to hned v počátcích týdne. Naděje na velké peníze vám učiní... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Hojnost je součástí vašeho života a budete z ní mít radost i tento týden. V hojnosti vám budou přicházet všechny... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Vyvracíme mýty o každém znamení zvěrokruhu

Vyvracíme mýty o každém znamení zvěrokruhu

Kozoroh

Už na začátku týdne se můžete zamilovat a začnete se obávat, zda to bude pokračovat dál. Potrápí vás i to, že nebudete mít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Celý týden pro vás bude jako zrychlený. Budete mít pocit, že běží tak rychle, že jste nepostřehli ani jeho... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

V půlce týdne dostanete negativní zprávu, která přinese nějaké ztráty. Zpočátku tomu nebudete chtít věřit, ale budete se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Nenechte si ujít pravidelné aktuální horoskopy a výklad z karet!

Exkluzivní nabídka pro naše čtenářky: Zasílání horoskopů e-mailem

reklama

Související témata: horoskop na týden , týdenní horoskop , předpověď na týden , týdenní předpověď , astrologie , znamení zvěrokruhu , horoskop týden

reklama

Přečtěte si také

reklama