zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká předpověď na rok 2021 podle kartářky Helen Stanku

Rok 2021 podle kartářky Helen Stanku
Autor: Monika Navrátilová Rok 2021 podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 12.11.2020
Rok 2021 by měl být podle všeho přelomový. Jak ho vidí známá kartářka Helen Stanku a jak by se mělo dařit jednotlivým znamením zvěrokruhu?

reklama

Rok 2021 vystihuje tarotová karta Svět. Svět je o završení určitého cyklu, aby se člověk mohl posunout dál. Astrologicky bude rok spadat pod nadvládu planety Saturn. Ten má rád řád, prozíravost, pořádek a bezpečí, bohužel někdy i za cenu restrikcí. Nesmíme zapomínat, že Saturn je podle antické mytologie přiřazován ke Kronovi, který požíral své vlastní děti, protože se bál, aby nepřevzaly vládu po něm. Když si k tomu přiřadíte numerologickou hodnotu roku 2021, vyjde vám číslo 5, a to je vzpoura ze všeho zaběhlého. Přesně tak se tento rok bude jevit. Mladé a nové se bude bouřit proti starým pořádkům. Taková malá šedesátá léta minulého století. To vše nám bude dokreslovat éra Vodnáře, která vždy zaváněla velkými změnami. Tady to bude spíše o tom globálnějším dosahu. Když si vzpomeneme na jednu z minulých takových dob, musíme si uvědomit, že každá mince má dvě strany. Kolumbus objevil Nový svět, ale pro Nový svět byla tato invaze zhoubou. Španělsku to přineslo zlato a nové kolonie, ale pod kopyty koňů conquistadorů hynuly civilizace, které začaly mluvit novým jazykem, devadesát procent obyvatel zemřelo na nové nemoci v jejich světě neznámé, na jejich území se změnila barva kůže, náboženství, plodiny a celkový systém. Zato Evropa zbohatla. A tak by se dalo pokračovat. Pro nás podle karet toto celé ukazuje, že jak si nyní usteleme, tak si potom lehneme. Rozvážnost a zdrženlivost je to, co nese štěstí nám všem.

XXI. Svět
Autor: aquatictarot.de XXI. Svět

A jak se bude v roce 2021 dařit jednotlivým znamením zvěrokruhu?

Beran

Berani vždycky ocení dobré vztahy. Snažte se využít každou příležitost, abyste si odpočali a našli čas sami pro sebe. 

Láska: Mějte na paměti, že nemá smysl věci lámat přes koleno a chtít všechno za každou cenu. Druhá polovina roku, po zimním ochlazení a jarních bouřkách, nese výrazné zklidnění a pohodovější energie.

Práce a finance: Největší zisky budou počítat hlavně ti, kteří dokázali zavčas vyrovnat své formální i neformální dluhy. Mějte na paměti, že tento rok je přelomový a vy nebudete moci ubrat na rychlosti.

Býk

Láska dá vašemu životu smysl. To, co vám může kazit náladu, je pocit, že máte stále málo peněz. Ale pokud se nad tím zamyslíte, uvědomíte si, že vám vlastně nic nechybí. Vaše pracovitost a starost o druhé lidi vám otevřou spoustu možností. 

Láska: Budete pěstovat vztahy a vnášet do nich nové prvky. Někdy můžete mít s partnerem pocit, že nedostatek společenských kontaktů způsobuje i ochlazení mezi vámi. Již od jarních měsíců se ale vše změní. S kvetoucími stromy rozkvetou znovu vaše city.

Práce a finance: Můžete postavit základy svých budoucích materiálních úspěchů. Dobrou atmosféru v zaměstnání posílí vzájemné stmelení všech spolupracovníků. Ve financích budete mít pocit, že k vám přicházejí vždy mnohem pomaleji, ale více než kdy dřív. Podzim vám nese odměnu za vaši námahu.

Blíženci

Budete originální, a přitom si splníte své sny.

Láska: Docílíte radosti z citů. Leden bude o jemnosti, v březnu se vám zvedne sex-appeal a milostná fantazie. Volné ženy navážou v létě pěkný vztah. Budete však chtít nejenom milovat, ale také být milováni. Od ledna do dubna až května budou hrát přátelé ve vašem životě velmi důležitou roli.

Práce a finance: Jde k vám změna k lepšímu. Možná se v období leden až březen sami na vlastní kůži přesvědčíte, jaké to je řídit si vlastní věci. Od května do června budete dělat důležitá rozhodnutí.

VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2021 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Rak

S lidmi je potřeba umět dobře vyjít. Budete se učit analyzovat všechny vztahy včetně pracovních. Pamatujte si, že nejlepší cesta k cíli je ta rovná.

Láska: Budete vášniví, ale i žárliví. Vážnější známosti by bylo lepší směřovat na konec března. Tam by se vám konečně mohlo začít dařit. Ve stávajících vztazích by mohlo dojít k oživení. Léto prožijete v příjemných energiích a na podzim můžete zažít citovou explozi. Pamatujte si ale, že když už něco slíbíte nebo řeknete a než se radikálně rozhodnete k čemukoliv, že se z toho může těžko couvat.

Práce a finance: Můžete být v neustálém kole změn. Ačkoliv se vcelku slušně uchytíte, v létě mohou přijít potřeby změn, ale podzim už by mohl být klidnější.

Lev

Lvi budou soupeřit na každém kroku, aby byli sluncem pro své blízké. 

Láska: Tento rok bude velmi bohatý na city. Už začátkem roku vás tyto emoce začnou tahat mnoha směry, hlavně tam, kde se vám dostane uznání, vlídného slova a pochvaly. Bude potřeba si uvědomit, že si své vztahy řídíte vy, a od tohoto pomyslného kormidla se příliš nevzdalovat. Pak se dostanete bezpečně přes každý zrádný útes schovaný do úsměvů, slziček či výmluv.

Práce a finance: Vyhněte se zbrklostem, ale buďte vytrvalí. Bude nutná analýza a kontrola. Vše mějte pod svým dohledem a elegantně se vyhýbejte rádoby výhodným nabídkám tak, abyste si nedělali zbytečné nepřátele.

Panna

Jste kováři svého osudu. 

Láska: Znovu ucítíte třepot motýlích křídel v břiše. Ze začátku roku budete více diplomaté nebo se to budete muset učit. Během jara i léta si ve svém harmonogramu dokážete nalézt pár chvil, které vám dají radost. Z těch budete čerpat sílu v momentech, kdy budete muset dohánět jiné věci.

Práce a finance: Může na vás doléhat tíže velkých výdajů a zodpovědnosti. Proto musíte být výrazně opatrní. Budete mít pod kontrolou nejenom své peníze. Naštěstí si dokážete nechat poradit nebo se naučíte novým věcem. To vám nese výhru. Zúročíte svoji píli a jde vám radost z vašeho konání.

TAROTOVÝ HOROSKOP NA ROK 2021 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Váhy

Běžte svému štěstí naproti. Tento rok si rozhodně nebudete stěžovat na nedostatek zábavy, zážitků nebo nudu. Tento rok nebude lehký. Budete se muset umět přizpůsobit různým situacím a nenadálým změnám.

Láska: V lásce nebude jednoduché být spolu. Staré se již zažívá a k novému jste se ještě nedopracovali. Budete hledat lásku. V červenci mohou vaše vztahy i ochladnout, vypadá to skoro na rozchod. Budete se raději více věnovat práci. Do konce roku budete váhat, co vlastně chcete. 

Práce a finance: Budete se řídit dobrými radami intuice. Hlídejte si výdaje a řiďte pevnou rukou své materiální záležitosti. Dařit se bude těm, kteří zahodí zbytečný egoismus a budou se umět dobře přizpůsobit podmínkám. Na druhou stranu si hlídejte to, abyste si nebrali více závazků, než jste schopni zvládnout. Práce by vám měla být koníčkem a ne břemenem.

Štír

Budete potřebovat více rozhodnosti a soudnosti. V první polovině roku můžete čekat, že se na vás nahrne spousta důležitých věcí k řešení. Pokud to všechno chcete zvládnout, bude potřeba hodně sebedisciplíny. Ve druhé polovině roku se vám budou chtít všichni vyrovnat. 

Láska: Máte spoustu randění a flirtu. Bude potřeba najít tu střední cestu mezi tím, abyste se se příliš nelimitovali, ale přitom se také dokázali postavit vlastní možné žárlivosti. 

Práce a finance: Budete práci vykonávat ne pro peníze, ale za peníze. Budete chtít, aby vás naplňovala. Můžete mít trochu problém v pracovním kolektivu a pracovních vztazích. Celý rok vás bude tlačit k tomu, abyste se drželi na uzdě a rychleji mysleli než mluvili. Pokud to zvládnete, čeká vás na podzim příjemná odměna.

Střelec

V tomto roce půjdete do hloubky a přijdete na to, že není všechno zlato, co se třpytí. 

Láska: Snažte se mít své city pod kontrolou. Potkáte ctitele, který vám nabídne vztah na tajno, zato bez závazků. Možná dáte přednost tomu dalšímu, kde bude partner přemýšlet o tom, co by vám opravdu vykouzlilo spokojený výraz ve tváři. Bude vědět, že vaše štěstí je jeho štěstí. Zadaným přijde pokušení a chuť na malou vzpouru a utrhnutí se ze řetězu. Naštěstí to nebude trvat dlouho.

Práce a finance: Ve finanční sféře se vám bude dařit dle vašich rozhodnutí a přičinění. Každopádně budete mít nálady jako na houpačce a to se může poté odrážet na vaší peněžence. Pokud zaberete, Jupiter vám nese úspěch a štěstí.

VELKÁ VĚŠTBA NA LISTOPAD PODLE KARTÁŘKY HELEN STANKU

Kozoroh

Všechny odpovědi jsou staré jako svět. V tomto roce budete v takovém fofru, že ani nebudete mít čas důkladně plánovat své kroky. Hlídejte si rodinné záležitosti. V druhé polovině roku vám to děti vynahradí (ani ne tak v kvalitě jako v množství:-)).

Láska: Po nejistém lednu přijde rozkvět vašich citů. Zjara budete plánovat ve dvou a podzim prožijete na romantické vlně. 

Práce a finace: Bude dobré, když si zkraje roku stanovíte určitou strategii. Váš finanční rok bude více úspěšný ve své druhé polovině. Od srpna do prosince vás budou peníze pálit v rukou. Sice lehko přijdou, ale půjdou dál. Bude vás stát velké úsilí, pokud byste chtěli střádat.

Vodnář

Dokážete vzbudit sympatie, a to vám otevře všechny dveře. V první polovině roku budete tančit na hraně rizika. Můžete budovat vztahy na jiných než dříve přijatých zásadách. Ve druhé polovině roku budete mít radost z dění kolem vašich přátel, ze vztahu s partnerem, rodinou i kolegy z práce. 

Láska: Budete silně přitahovat opačné pohlaví a vypadá to na houf nápadníků. Rodina u vás bude na první místě. 

Práce a finance: Půjde vám hodně nových příležitostí a vy se budete rozhodovat, která je lepší a která ne. Může to být nová nabídka zajímavé práce nebo podnikání. Vrhnete se do věcí, které jste předtím nevyzkoušeli. 

Ryby

Buďte ti nejlepší pro sebe i pro druhé. Už jste někdy přemýšleli o tom, jestli je vaše sklenice poloprázdná či poloplná? Snažte se neztrácet půdu pod nohama, ale přitom vidět šanci na zlepšení. Objevte sami sebe. Tento rok budete mít co dělat udržet se na nohou, ale díky podpoře vašich blízkých se vám podaří hodně získat. V létě budete neustále v tahu. Na podzim budete oslňovat svojí individualitou.

Láska: Čekají vás složitá rozhodnutí. Budete potřebovat udržet jistotu ve vztahu. Ale může se vám zdát již poněkud vyčpělý. Čeká vás tak ještě pár flirtů, nicméně štěstí přeje dlouhodobým vztahům.

Práce a finance: Jde vám velmi úspěšný a přínosný rok. Už na jeho začátku vám přicházejí nové reálné možnosti, situace vyvrcholí březnu. V létě se vyhněte rizikovým investicím. V září a říjnu buďte opatrní, hrozí vám krádeže a zklamání. Vše si vynahradíte v listopadu a v prosinci.

reklama

Související témata: horoskop na rok 2021 , horoskop 2021 , předpověď na rok 2021 , věštba na rok 2021 , helen stanku , kartářka , předpověď kartářky , znamení zvěrokruhu , astrologie , roční horoskop

reklama

Přečtěte si také

reklama