zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na březen podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na březen podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv FTV Prima Velká věštba na březen podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 28.02.2021
Co vás čeká ve třetím měsíci roku 2021? Nahlédněte trochu do budoucnosti. Mnohé vám mohou odhalit tarotové a mariášové karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na březen pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V březnu vás čeká příliv síly, různá rozhodnutí, věci, které se rozhodnete dělat dlouhodobě jinak.

Připravte se na příliv radostné energie, hodně věcí si konečně dopřejete a užijete. Možná ale i přijdete na to, že k některým lidem musíte přehodnotit svůj postoj. Dojde vám totiž, že ne všichni, které byste chtěli vnímat jako spřízněné duše, takoví skutečně jsou. Nic si z toho nedělejte. Čeká vás i láska, budete flirtovat.

Runou pro měsíc březen je pro vás Thurisaz, ochranná runa, která vám dává možnost zvítězit, i když budete mít klacky pod nohama. Ty tam jsou proto, abyste se naučili porazit své strachy, a můžete z toho pak vyjít s triumfem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Berany.

Býci

V březnu si v hodně věcech budete stát na svém, možná budete i trochu tvrdohlaví. Dařit by se vám mělo ve finanční rovině, dokážete se přizpůsobit všem situacím a vytěžit z toho všechno tak, aby to bylo k vaší spokojenosti.

Začátkem měsíce budete řešit úřední věci, které definitivně uzavřete, a budete mít klid. V druhé dekádě bude kolem vás i celkem dost příležitostí pro lásku. Jde o to, abyste si stanovili nějaké své hranice a priority. Ve třetí dekádě mohou přijít zajímavé pracovní příležitosti, bude se vám dařit, objeví se možnosti nového učení, školení, čehokoli, co zvýší vaši konkurenceschopnost na pracovním trhu.

Vaší runou pro měsíc březen je Ansuz, runa komunikace. Radí vám nedat se, komunikovat a nechat se při tom vést svou intuicí. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Býky

Blíženci

V březnu budete velmi oblíbení, komunikativní, ale také budete muset přehodnotit nějaké své plány, které jste si stanovili. Mohlo by to být trochu nepříjemné, pro vás to ale bude velmi prospěšné.

Ze začátku měsíce budete muset hodně věcí zařídit, jako kdyby vše bylo jen na vašich bedrech. Bylo by dobré zařídit si i nějaké pomocníky, abyste vše ustáli a měli čas i na sebe, na své blízké a na lásku. Protože budete hodně aktivní v pracovních věcech, mohou doma hrozit nějaké drobné hádky, ale spíše až koncem měsíce. Celkově se celý měsíc ukazuje velmi zajímavý z hlediska práce i vztahů a nějaká bouřka to může jen pročistit.

Vaší runou pro březen je Manaz, která je o člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Říká vám, že byste neměli být tak obětaví pro ostatní a měli byste si najít i nějaký čas pro sebe. Pro nezadané ukazuje možnost seznámení. Pro ty, kteří jsou ve vztahu, ukazuje čas na toleranci.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Blížence.

Raci

V březnu budete zavaleni prací, která také ponese výsledky. Bylo by ale dobré, abyste si stanovili nějaké priority. Nakonec si ve všem uděláte nějaký řád, který už pro vás bude přijatelný.

Hned ze začátku měsíce, až si vyřídíte a zaplatíte nějaké resty, vás čeká nějaká cesta, na které načerpáte sílu a energii, což vám pomůže, abyste šli zase dál za svými povinnostmi a starostmi. Polovina měsíce bude velmi příznivá z hlediska citů. Nezadaní mají příležitost k osudovému seznámení, zadaným se zlepší jejich vztahy, které mohly být nějakou dobu velmi zkoušené. A také se ukazuje nějaká šarvátka koncem měsíce ohledně zaměstnání a práce. Někdo na vás může donášet, může jít o konkurenční boj. Vy to ale dokážete všechno ustát.

Runou pro tento měsíc je Dagaz, která symbolizuje rozbřesk, svítání. Ukazuje přechod do nové etapy, jako když po temné noci vzejde Slunce. Může to souviset s tím, že se konečně klube jaro, které nese nový implus, vitalitu a sílu.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Raky.

Lvi

V březnu si budete dělat inventuru sami v sobě i ve svém okolí, uvědomíte si, co jste se naučili a jak to dokážete využít. Klube se i rozhodnutí týkající se budoucích kroků, které podniknete a měly by být pro vás přínosem. Budete je plánovat velmi obezřetně.

Začátkem měsíce vás čeká cestování, štěstí budete mít na veškeré papírování, možná se objeví i nějaká zajímavá investice. Ve druhé dekádě se budete starat o starší lidi ve svém okolí, něco pro ně zařídíte, zajistíte a sklidíte za to pochvalu. Koncem měsíce se mohou objevit drobné neshody v partnerském soužití, ale rychle pominou.

Vaší runou pro březen je Isa, ochranná runa, která vám radí, abyste byli umírnění. Snažte se držet zpátky, i když budete chtít někdy vypěnit. Ochrání vás to před dopady různých zbrklostí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Lvy.

Kartářka Helen Stanku
Autor: Monika Navrátilová Kartářka Helen Stanku

 

Panny

Březen pro vás bude plný práce. Budete jí mít tolik, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Je to práce dlouhodobá, nese vám určité výhody a postavení. Můžete získat i nějaké informace, které vás překvapí a které se mohou týkat pracovní oblasti a trochu zasáhnou i oblast rodiny.

Začátek března prožijete velmi spokojeně, získáte sílu, abyste mohli vše v pracovní oblasti doladit tak, jak potřebujete. Budete dělat za dva, možná i za tři. Koncem měsíce byste v citové oblasti mohli mít nějaké neshody. Bude příležitost vyříkat si věci, které vás už dlouho trápí. A když si je s partnerem vyříkáte, uleví se vám.

Runou pro tento měsíc je pro vás Laguz, která vám doporučuje, abyste se řídili intuicí. Když z něčeho máte radost, chce se vám do toho, tak je to správné. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Panny.

Váhy

Budete lehce zasnění ve světě fantazie, který není radno spojovat s realitou. Zhruba v půlce měsíce se opět postavíte nohama na zem a čeká vás nějaké rozhodování, kterým směrem se vydat. Důležité bude nalézt si svou vlastní cestu a neudělat ani krůček vedle.

Ze začátku března vás čeká celkem dost práce, ale vy to potřebujete, protože vás to udrží v duševní svěžesti. V druhé dekádě vás čeká spokojenost z hlediska citů. Budete čile se všemi komunikovat, což může způsobovat menší žárlivost ze strany vašeho partnera, ale protože jste mistři diplomacie, nakonec si to všechno vyříkáte.

Vaší runou pro tento měsíc je Hagalaz, matka run, která vás podrobí určitému výcviku, abyste si uvědomili, že co vás nezabije, to vás posílí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Váhy.

Štíři

V březnu zažijete spoustu pracovní nálože, střídání nálad, možná se objeví i určitá netečnost okolí, protože když to někde přeženete, okolí vám dá jasně najevo, že tudy cesta nevede.

První březnová dekáda by měla být celkem klidná, až na menší mrzutosti spojené s dopravou. Ve druhé dekádě se můžete těšit na radosti spojené s citovým životem. Může se objevit i zajímavý tajný ctitel nebo ctitelka. Dejte si pozor, protože každá legrace něco stojí a možná by ta cena nebyla taková, kterou jste ochotni zaplatit. V práci se nezastavíte, výsledek bude ale vidět až o něco později, než byste si představovali a přáli.

Runou pro vás je pro tento měsíc Wunjo, která symbolizuje radost, pozitivní přístup. Dokáže pojit lidi tak, aby táhli za jeden provaz.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Štíry.

Střelci

V březnu budete vystavováni vměšování do vašich věcí, do toho, co si myslíte, co si oblékáte… Místo toho, aby vás to naštvalo, budete naopak velmi obětaví, budete mít o ostatní velkou starost. Možná by stálo za to, kdybyste uměli být chvilku trochu egoističtí a dokázali si dopřát čas jen pro sebe a vypnout.

Ze začátku měsíce budete pod palbou všech možných důležitých úkolů. Pamatujte na to, že práce kvapná, málo platná. Buďte opatrní na cestách a všechno si dvakrát promyslete. Polovina března by mohla být celkem příjemná ohledně financí i citů. Třetí dekádu byste mohli prožít nějaké menší dusno, starost, která vás ale potrápí jen velmi krátce a zase se vše rozjede tak, jak potřebujete.

Runou pro vás je tento měsíc Eihwaz, která představuje přechod z jedné etapy do druhé. Někdy to stojí i nějakou oběť, ale ta námaha stojí za to. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Střelce.

Kozorozi

V první dekádě března se pozvolna zapojíte do všech možných pracovních procesů, čekají vás nějaké výdaje a také cestování, možná budete i trochu sportovat. Ve druhé dekádě byste měli být velmi spokojení, budete mít nápady, které se budete snažit zrealizovat. Koncem měsíce přijdou různá překvapení, věci, které byste možná nečekali. V citové oblasti máte šanci docílit všeho, co chcete. Můžete si s partnerem vyříkat vše, co potřebujete, a nastavit si vztah tak, aby vám přinášel radost a energii.

Vaší runou pro tento měsíc je Laguz, která vám radí, abyste se řídili svou intuicí, protože vás provede všemi nebezpečnými peřejemi.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Kozorohy.

Vodnáři

V březnu vás čeká velká energie, budete se snažit zařizovat nové věci, budete disciplinovaní, odpovědní a pilní a také se budete řídit intuicí. Výsledkem bude solidní práce, která vám ponese zisky. Odedřít si to ale budete muset sami.

Karty vám slibují velmi příznivý začátek měsíce, kdy dohodnete spoustu věcí, ke kterým jste se dlouho odhodlávali. Ukazují se i nové pracovní podmínky. I kdyby to ze začátku nevypadalo zajímavě, může se z toho vyklubat něco velmi zajímavého. Bude vám přáno i v oblasti komunikace a citů. V práci může vaše verva, chuť se do věcí opřít způsobovat až nepříjemné reakce kolegů a bude dobré si z toho nic nedělat.

Vaší runou pro tento měsíc je Urox, která vám radí, abyste vydrželi a nenechali si vzít, co je vaše. Slibuje dobré zdraví, sílu a nový impluls.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Vodnáře.

Ryby

Karty vám předpovídají na březen sílu, vnuknutí, což jsou věci, které vám pomohou překonat jinak nepříjemné vměšování dalších lidí. Také se možná uvidíte s některými lidmi, na kterých vám záleží.

V březnu budete muset ještě zařídit nějaké úřední nebo zdravotní záležitosti, ale nemusíte z toho mít těžkou hlavu. Tento měsíc bude krásným obdobím pro city. Hned začátek března slibuje něco výjimečného. Nezadaní mají šanci potkat osudového partnera. Zadaným se zlepší jejich vztah, upevní si své pozice a dokážou si vyjít s partnerem vstříc. V práci vás může štvát, když se do vás bude někdo navážet, ale dokážete to ustát. Také se budete možná muset přizpůsobit pravidlům, která se vám nebudou pozdávat, ale i to zvládnete.

Runou pro tento měsíc je pro vás Thurisaz, která vám radí, ať si hlídáte různé škarohlídy, kteří by vám chtěli brát vaše štěstí a házet klacky pod nohy.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby.

Přečtěte si podrobný horoskop na březen pro Ryby.

Rok 2021

Jaký bude rok 2021? Podle astrologie symbolizuje nový začátek

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , horoskop na březen , předpověď na březen , věštba na březen

reklama

Přečtěte si také

reklama