zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na červenec podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na červenec podle kartářky Helen Stanku
Autor: FTV Prima Velká věštba na červenec podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 30.06.2021
Co vás čeká v krásném měsíci červenci? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V červenci budete mistry komunikace, budete se učit poznávat různá tajemství světa a také budete muset trochu pracovat sami na sobě, na své zodpovědnosti.

V první červencové dekádě si budete hlídat různé úřední věci, které by všechny měly dopadnout dobře právě proto, že budete zodpovědní. Příznivě nakloněni vám budou lidé, kteří se pohybují ve světě počítačů a programování, možná do této oblasti budete i trochu investovat. Ve druhé dekádě se hodně věcí urovná ve vašem zaměstnání, čekají vás i nějaké kratší cesty. Někteří Berani se mohou dočkat větších změn ve svém zaměstnání, které nebudou moci sami ovlivnit a bude jen na nich, aby si to pak nastavili trochu lépe. Koncem července vás čekají cesty, které vám udělají radost, ať už to bude na chalupu, do hotelu, nebo třeba pod stan.

Runou pro tento měsíc je Ansuz, runa komunikace. Radí vám nedat se, komunikovat a nechat se při tom vést svou intuicí. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Berany

Býci

Červenec vám slibuje celkem dobré finanční zázemí, zdraví, hojnost i zlepšení ve vztazích, kterým hrozí krize.

Hned od začátku měsíce budete zavaleni prací a bude se vám dařit, takže budete mít pocit dostatku a hojnosti. Také můžete být pozváni na svatbu, rodinnou sešlost nebo jinou větší společenskou událost, která bude velmi příjemná. Užijete si i nějaké cestování, úředníci by na vás mohli být milí a shovívaví, jen si dejte pozor na smlouvy, které podepíšete, abyste se na dlouhou dobu neuvázali k něčemu, co vám bude dělat těžkou hlavu.

Runou pro červenec je Pertho, runa osudu, která říká, že se nemáte čeho bát, protože kdo se nebojí, má štěstí. Velmi příznivá runa pro všechny, kteří mají čisté svědomí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Býky

Blíženci

V červenci můžete mít problémy s komunikací, otázka je, s kým budete nebo nebudete komunikovat vy, a jak to bude naopak, kdo bude nebo nebude chtít komunikovat s vámi.

V červenci jsou karty příznivě nakloněny vašim dobrodružstvím a cestám za poznáním, které si užijete vy i lidé kolem vás. Hlídejte si jen děti, které budou ve vaší blízkosti, ať už vaše, nebo někoho jiného, které by vás mohly trochu iritovat. Horší věci už máte za sebou, takže tento měsíc by pro vás mohl být příznivý. Bude se vám dařit v zaměstnání i na cestách, jen v práci může přijít nějaká menší mrzutost, nenechte se zbytečně vytáčet.

Runou pro tento měsíc je Isa, ochranná runa, která vám radí, abyste se brzdili a nenechali se nikým a ničím vyvést zbytečně z rovnováhy. Ochrání vás to před nepříjemnými dopady.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Blížence

Raci

Vy budete v červenci takovými dobrovolnými poustevníky, budete potřebovat svůj klid, odloučení od ostatních, abyste si mohli probrat své věci, prozkoumat to, co vás zajímá. Člověk pak často odpovědi nalezne ve svém nitru.

V první dekádě budete chtít rychle dořešit nějaké záležitosti, ve druhé dekádě si hlídejte starší lidi ve svém okolí, mohou mít nějaké zdravotní potíže, které souvisí s krví nebo s ledvinami. Budete se starat o druhé, ale hlavně se budete stahovat do svého klidu, což se vám povede hlavně ve třetí červencové dekádě. Čekají vás i nějaké příjemné cesty.

Runou pro tento měsíc je Hagalaz, která říká, že co vás nezabije, to vás posílí. Přináší s sebou období, kdy poznáte, jak dokážete být silní. Můžete mít i pocit, že vás lidé využívají, ale dokážete se přes to přenést, protože mráz kopřivu nespálí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Raky

Lvi

Červenec vám přinese především nadhled a vyrovnanost, budete jako vládci na svém trůnu.

Začátek měsíce pro vás vychází velmi pěkně, budete si skvěle kontrolovat všechno, co se kolem vás děje. Jen konec měsíce může být lehce náročnější, protože budete muset zaplatit nějaké účty. Vy si s tím ale moc velkou hlavu dělat nebudete, protože příjmů budete mít dost. Ohlídejte si věci kolem svého domu a různého papírování a také výdaje spojené s prací, snažte se je zaplatit včas. Jinak by se ale nic výrazně negativního nemělo objevit, naopak byste si mohli trochu odpočinout.  

Runou pro červenec je pro vás Gebo, krásná runa lásky, dávání a přijímání. To, co vysíláte, budete přijímat zpátky. Amulet z runy Gebo navrací harmonii těla i duše, chrání před útoky zlých lidí, kteří se vám budou pokoušet házet klacky pod nohy.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Lvy

 

Kartářka Helen Stanku
Autor: Monika Navrátilová Kartářka Helen Stanku

Panny

Jak jste dříve zaseli, tak v červenci sklidíte. A také vztahy, které mohou být i trochu narušené, by se mohly v červenci dát zase do pořádku.

Začátek měsíce pro vás vychází velmi pěkně, čeká vás nějaké společenské nebo rodinné setkání, budete utužovat vztahy, které jsou pro vás osobně důležité. Může vás zlobit nějaká žena, která bude mít trochu ostřejší jazyk, a můžete poznat, jaké to je, když někomu vadí váš úspěch. Možná vás to trochu zamrzí, ale nebudete na to sami a budete mít kolem sebe vždy dost lidí, kteří vás dokážou povzbudit a zvednout vám náladu. Štěstí bude stát při vás a zvládnete všechny věci, které máte.

Runou pro tento měsíc je Laguz, runa intuice. Pokud se jí budete řídit, bezpečně vás provede celým tímto měsícem. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Panny

Váhy

V červenci budete velmi pracovití a činorodí, možná občas i trochu náladoví. Ale hlavně si budete užívat života.

Začátek měsíce by měl být pěkný, plný osobní pohody a štěstí, možná si dopřejete i nějakou cestu, která vám udělá radost, a možná i dořešíte nějaké úřední věci, které se táhly delší dobu. I v dalším týdnu vás čeká cestování, po kterém budete ale muset dodělávat nějaké resty v práci. Čekají vás i nějaké výdaje spojené s lidmi kolem vás. Možná pro ně budete pořizovat dárek. Finančně by se vám v červenci mělo dařit, i vztahy by měly být podle vašeho očekávání.

Runa pro tento měsíc je Eihwaz, která představuje přechod, transformaci. Jako když si musíte něčím projít, přejít z jedné etapy do druhé. Tato runa vám říká, že se nemusíte bát, protože vás dokáže ochránit, abyste to vše ustáli. A můžete nakonec zjistit, že máte mnohem větší sílu, než jste si mysleli.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Váhy

Štíři

V červenci budete mít šanci poznat vlastní odvahu, můžete si uvědomit, že byť jste se něčeho hodně báli, tak jste si to nakonec užili a přineslo to velký výsledek.

Váš měsíc červenec by mohl být velmi pěkný, dokonce někteří vaši nepřátelé mohou pukat závistí. Zatímco vy se vyhnete různým nástrahám, druzí do nich budou po zásluze padat. Mělo by se vám celkem dařit, jen občas budete mít sklon k horším náladám, ale vše si ustojíte. Zvýší se vaše zisky, možná si naplánujete i nějakou cestu a nakonec si vás začne předcházet někdo, od koho byste to vůbec nečekali.

Runou pro tento měsíc je Urox, runa síly a zdraví. Říká vám, abyste si udrželi pevné zdraví a vůli, nenechali se od nikoho okrádat, nedovolili nikomu brát vám radost.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Štíry

Střelci

Vypadá to tak, jako byste v červenci potřebovali najít nějakou oázu, kde budete mít klid a pohodu, kde se budete moci ukrýt před celým světem.

Začátkem července může přijít nějaká radost, ale i neshody s jinými lidmi. Vy nad tím ale nejspíš jen mávnete rukou a nebudete se chtít s nikým dohadovat. Budete se chtít zaměřit hlavně sami na sebe a být někde v klidu. Finančně by vám nic chybět nemělo a také v citové oblasti byste měli být spokojení, pokud si to sami nepokazíte.  

Na červenec pro vás vychází osudová runa Pertho, která říká, že si v nějakých věcech v sobě uděláte pořádek a pak se dostanete do klidu.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Střelce

Kozorozi

V červenci budete potřebovat mít určitý klid a nadhled, budete na sobě pracovat i v duchovní rovině, možná i více meditovat a věnovat se umění. V lásce vás čekají spíš platonické vztahy na dálku.

Zejména začátek měsíce by pro vás mohl být celkem klidný, pohodový a příjemný. Pak mohou přijít nějaké menší svízele, které ale nebudou neřešitelné. Pozor například, ať se na dovolené nespálíte od sluníčka. Koncem měsíce na vás někteří lidé mohou mít vyšší nároky, což se vám nebude úplně líbit. Všechno byste ale nakonec měli ustát.

Runou pro tento měsíc je Laguz, runa intuice. Radí vám, abyste se řídili hlasem své duše, který vás provede bez větších úhon celým měsícem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Kozorohy

Vodnáři

V červenci byste mohli být až moc nostalgičtí, přemýšlet o minulosti nebo budoucnosti, jaké to bylo nebo by mohlo být krásné, a přitom vám bude zbytečně utíkat to, co prožíváte nyní, krása přítomného okamžiku. Dejte si na to pozor.

Začátkem měsíce se objeví nějaká smlouva kolem práce, které se ale nemusíte bát. Ve druhé dekádě si dejte pozor na své kolegy v práci, kteří mohou být trochu výbušnější. Třetí dekáda by vám mohla přinést štěstí v lásce. Může se objevit někdo, koho jste kdysi znali. Každopádně přijde milé překvapení.  

Runou pro tento měsíc je Naudiz, což v překladu znamená nouze. Ve skutečnosti vám tato runa může hodně pomoci, protože jste dotlačeni k tomu, abyste se dostali ze situace, kterou už dál nehodláte snášet. Přinutí vás, abyste si pomohli sami. Pamatujte, že nejkrásnější diamanty vznikají pod největším tlakem. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Vodnáře

Ryby

Červenec by vám mohl přinést nějaké materiální zahojení, slibuje vám hmotné zajištění, štěstí z hlediska smluv, hlavně pracovních, i ve vztazích může přijít něco, na co se můžete spolehnout.

Možná se něčeho bojíte, máte starosti a těžkosti, ale je to zbytečné. Štěstí stojí při vás, nemusíte se ničeho bát, zbytečně si strachem můžete přivolat nějaké problémy, například na cestách. Budete mít i nějaké výdaje, které vám ale udělají radost. Dopřejte si klidně nějaký letní kurz, kde se můžete s někým potkat a který obohatí váš emocionální život.

Runou pro tento měsíc je Ansuz, runa komunikace, která přeje jakékoli umělecké tvorbě, psaní, tvůrčí nebo obchodní činnosti, všemu, co můžete vyřídit slovy.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Ryby

 

 

 

Jak být na dovolené v bezpečí? Naučte se ochranná kouzla na cesty!

Jak být na dovolené v bezpečí? Naučte se ochranná kouzla na cesty!

reklama

Související témata: věštba na červenec , věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , horoskop červenec , horoskop měsíc

reklama

Přečtěte si také

reklama