zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na květen podle kartářky Helen Stanku

Kartářka Helen Stanku
Autor: Monika Navrátilová Kartářka Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 30.04.2021
Co vás v květnu čeká, čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty a podpořit vás mohou runové amulety. Přečtěte si předpověď pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V květnu vás čeká láska. Budete se také snažit osvobozovat od starých vzorců, omylů, zbrklého jednání. A mohlo by se vám to i koncem měsíce podařit.

Ze začátku května může přijít nějaké trápení, věci, které na vás doléhají už delší dobu. Vše by se ale mohlo už začátkem měsíce obracet ve váš prospěch. V druhé polovině první dekády na sebe buďte velmi opatrní, i na to, co kde podepíšete. Snažte se udržet si práci, na změny touto dobou není čas a rozhodnutí, která učiníte, by měla být krátkodobá. Ve druhé dekádě si užijete radost, něco, co ukonejší vaše trápení. Třetí dekáda přinese radost ve vztazích, věci se budou dávat do pořádku, možná i dořešíte nějaký rest z minula, který vás velmi trápil.

Vaší runou na květen je Gebo, runa lásky, dávání a přijímání. To, co vysíláte, budete přijímat zpátky. Amulet z runy Gebo navrací harmonii těla i duše, chrání před útoky zlých lidí, kteří se vám budou pokoušet házet klacky pod nohy.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Berany.

Býci

Květen by mohl být pro vás velmi krásný. Čeká vás komunikace, s vervou se pustíte do různých věcí a vyřizování, koncem měsíce budou i různé příležitosti k setkávání a radosti.

Ze začátku května vás čeká různé cestování, které bude důležité pro vaše další zisky. A můžete získat zajímavou inspiraci. V druhé dekádě vás čeká láska, flirtování, nezadaní mají šanci potkat vysněného partnera. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou vztah posunout na vyšší úroveň. Třetí dekáda by měla být velmi příjemná a zisková, možná si dopřejete i nějaké investice do svého obydlí. Určitě si to užijete.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Býky.

Blíženci

Čeká vás velmi zajímavý měsíc, odpoutání od nějakých starých vzorců, šťastná mysl, možná i trochu roztržitosti. A to, co byste chtěli v lásce, se může trochu pozastavit. Bude to ale ve váš prospěch, abyste se vyvarovali chyb, které by přinesla vaše zbrklost.

Začátek května přinese komunikaci se staršími lidmi ve vaší rodině a také pomoc blízkým, ze které budete mít velkou radost. Finančně byste na tom měli být dobře. Ve druhé dekádě vás čekají možná výdaje související s vaší prací, možná budete muset investovat do nějakých školení, oprávnění nebo povolení. Ve třetí dekádě vás čeká láska, možná i vášnivý zápal do startu nových věcí, do kterých budete investovat i nějaké peníze. Plody ale sklidíte až o něco později.

Vaší runou na květen je Raidho, která ukazuje cestu, kudy jít, a někdy nese i nečekaná rozuzlení. Jako talisman pomáhá člověku vyladit se s vlastními rytmy a jít tak životem v souladu s vlastní přirozeností.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Blížence.

Raci

V květnu budete plní citů, budete druhé zrcadlit a některým i říkat, co dělají špatně. Moc to ale nepřehánějte. Budete si čistit vztahy a věci kolem. Vše, co vám neslouží, bude odejito. Je dobré ale vše udělat tak, aby kolem toho nebyly moc velké třesky.

Ze začátku měsíce vás čeká komunikace, radost, ve druhé dekádě můžete mít cesty a výdaje spojené s vaším domem. Můžete se kolem toho dostat do sporu s okolím, protože ne všichni budou mít stejný názor jako vy. Důležité bude si to prosadit. Ve třetí dekádě budete ve zvelebování svého příbytku pokračovat, ale budete mít na to kde čerpat, takže byste mohli být vcelku spokojení.

Runou na květen je pro všechny Raky Odil, žolík mezi runami. Poskytuje velkou ochranu, nese radost a bezpečí.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Raky.

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

Lvi

Začátkem května budete samaritány, budete se starat o druhé, pečovat o jejich duševní spokojenost a svěžest. Příznivý čas přijde v půlce měsíce a vypadá to, že budete mít nějaké láskyplné zálety.

Buďte začátkem května opatrní, protože ve vašem okolí se může vyskytnout někdo, kdo bude mít spadeno na vaše tajemství. Je to čistá žárlivost a závist. Může to být někdo z rodiny a bude vhodné se s ním nějak domluvit, aby tajemství udržel. V půlce měsíce budou ještě doznívat věci kolem financí, které nemusí být jednoduché a mohou vám brát klid. Všechno se ale urovná. Třetí dekáda ještě přinese papírové a úřední starosti, všechno byste ale měli zvládnout.  

Vaší runou na květen je Naudiz, což v překladu znamená nouze. Ve skutečnosti vám tato runa může hodně pomoci, protože jste dotlačeni k tomu, abyste se dostali ze situace, kterou už dál nehodláte snášet. Přinutí vás, abyste si pomohli sami. Pamatujte, že nejkrásnější diamanty vznikají pod největším tlakem. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Lvy.

Panny

Ze začátku měsíce se asi vůbec nezastavíte, nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Všechno se vám ale podaří zorganizovat, jak potřebujete, a navíc to budete brát s určitým nadhledem.

Stejně jako budete mít velký zápřah, vám to přinese i určité uspokojení, protože uvidíte výsledky. Dokážete vyřešit i věci, které se táhly už delší dobu a měli jste z nich strach. Koncem měsíce vás ještě čekají nějaké výdaje, které jste delší dobu odkládali. Pravděpodobně se budou týkat vaší rodiny nebo věcí, které vám dělají radost.

Vaší runou na květen je Urox –  runa síly a zdraví. Říká vám, abyste se nenechali okrádat a vydrželi. Pak si dokážete vychutnat plody své práce.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Panny.

Váhy

V květnu budete řešit rodinné věci, čekají vás úřední záležitosti a možná se trochu koncem měsíce stáhnete do sebe a budete hledat různá vnitřní moudra.

Ze začátku měsíce vás čeká radost, možná si dopřejete něco, co vám přinese duševní uspokojení. Ve druhé dekádě by vám měly vycházet všechny věci, které si naplánujete. Konec měsíce přinese spokojenost ve vašich vztazích a citech. Budete se moci učit zajímavým věcem a nakrmíte i svého ducha.

Vahám v květnu pomůže runa Manaz, která je o duchovním růstu, člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Pomáhá v rodinných věcech a vztazích a posiluje nastavení vztahů s ostatními lidmi, kterým můžete jít v něčem příkladem. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Váhy.

Štíři

Květen vám slibuje budování věcí kolem vašeho domova, zakládání něčeho dlouhodobějšího. A to všechno vám bude dávat smysl a ponese radost.

Vaše okolí vás může trochu kritizovat, ale vy jste dostatečně zdatní na to, abyste si své vize prosadili. Budete z toho mít radost hlavně během druhé dekády, kdy vás čekají i úspěšné schůzky, rande a možná i nějaké výdaje. Ve třetí dekádě se mohou v dlouhodobých vztazích objevit nějaké partnerské spory, ale nebudou trvat dlouho. Myslete na to, že tam, kde se nic neděje, je prostě nuda.

Vaší runou na květen je Fehu, runa plná enegie, která vám dává sílu, hojnost a nese štěstí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Štíry.

Střelci

Začátek května bude trochu rozvážný, ale pak začnete přemýšlet o tom, co všechno byste mohli podniknout. Objevit se pak mohou problémy ze všech stran, které vy ale se svou povahou dokážete zvládnout.

První dekáda přinese nápady a možná i nějakého šibalského kamaráda, který by vás mohl navážet do různých lumpáren. Nicméně vy z nich budete mít radost. Později v měsíci se už do různých nástrah a intrik okolí nenecháte vtáhnout, ať už v práci, nebo doma. Třetí dekáda přinese radost ve vztazích a v soukromí, náplasti na staré bolístky, abyste se mohli konečně znovu nadechnout a být rádi na světě.

Runou pro vás na květen je Pertho, osudová runa, která říká všechno, nebo nic. Ničeho se nebojte, protože máte šanci vše zvládnout, štěstí stojí při vás. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Střelce.

Kozorozi

Vy budete v květnu učiteli ostatních a ti k vám budou vzhlížet. Dozrají i nějaké vaše plány a štěstí a radost budete mít také ve vztazích.

Karty vám slibují ochranu shůry, čeká vás zajímavá komunikace, ale neměli byste hned všemu věřit, zejména v práci. U smluv si hlídejte, aby vše bylo tak, jak jste si řekli ústně. Druhá dekáda přinese milá přátelská setkání, díky kterým si rozšíříte okruh svých kontaktů. Ve třetí dekádě vás čeká setkání s někým, kdo není ve vašem okolí, a budete řešit nějaké věci, které vám nesou spokojenost. Koncem měsíce se může objevit nečekaný rest z minula, který se vám podaří urovnat.

Kozorohům bude v květnu nápomocná runa Thurisaz, která vám dává možnost zvítězit, i když budete mít klacky pod nohama. Ty tam jsou proto, abyste se naučili porazit své strachy, a můžete z toho pak vyjít s triumfem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Kozorohy.

Vodnáři

V květnu se budete učit novým věcem a bude vás to ohromně bavit. Kolem vás budou lidé, kterým můžete, ale nemusíte důvěřovat. A budete muset dát jistá pravidla svým vztahům.

Začátkem měsíce vás čeká spokojenost a zadostiučinění na pracovním poli. Možná dostanete přidáno nebo nějakou speciální odměnu, takže vám to nejen zvedne náladu, ale budete i investovat do sebe a do svých věcí. Pozor koncem druhé dekády, kdy mohou jako blesk z čistého nebe přijít nějaké komplikace ve vztazích. Může vám to být líto, ale jak to přijde, tak to zase náhle odejde. Třetí dekáda už by měla být příjemnější, nicméně koncem měsíce byste si ještě mohli řešit šrámy z minulých vztahů.

Runou pro všechny Vodnáře na květen je runa Tiwaz, runa bojovníků za své cíle a ideály. Možná to stojí někdy oběti, ale nese to zároveň zadostiučinění v podobě výhry. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Vodnáře.

Ryby

Ze začátku měsíce budete mít spoustu zajímavých příležitostí, začnete plánovat, ale neměli byste stavět vzdušné zámky a čekat od ostatních lidí, že se budou chovat podle vás. Mohlo by vám to přinést zklamání. Každopádně byste se měli těšit dobrému zdraví a ani štěstí v práci by vám nemělo chybět.

První dekáda května vypadá radostně, spokojeně, konec se ale může trochu pokazit, přijde nedorozumění, tak buďte opatrní a snažte se spíš držet zpátky. Druhá dekáda by měla být příznivější, dokážete se domluvit s lidmi kolem vás a mělo by to být oboustranně zajímavé. Třetí dekáda bude o pracovních a finančních věcech. Pro své nápady získáte a strhnete i své okolí a to vám přinese dobrý pocit a pevnou půdu pod nohama.

Vaší runou na květen je Wunjo, runa radosti, spokojenosti, nápadů a štěstí. Formou talismanu umí tmelit lidi tak, aby táhli za jeden provaz. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby.

Přečtěte si podrobný horoskop na květen pro Ryby.

Talismany a amulety podle horoskopu

Talismany a amulety podle horoskopu: Jaký si pořídit podle svého data narození?

reklama

Související témata: výklad z karet , kartářka , helen stanku , věštba na květen , horoskop na květen , předpověď na květen , znamení zvěrokruhu , runy , tarotové karty , květen 2021

reklama

Přečtěte si také

reklama