zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na listopad podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na listopad podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv FTV Prima Velká věštba na listopad podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 22.10.2020
Co vás čeká v předposledním měsíci roku, kdy padá listí ze stromů a pomalu se připravujeme na zimu? Nahlédněte trochu do budoucnosti. Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na listopad pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

Listopad vám přináší disciplínu, nová rozhodování, která budou pravděpodobně dobrá, a také nějaké splněné přání.

Ze začátku vás čeká hodně velká radost, možná i nějaká cesta a s ní spojená milá setkání. V druhé dekádě budete řešit věci, které se táhnou už delší dobu, ale vy to už konečně budete chtít mít z krku a budete to muset řešit a dohnat veškeré resty. Koncem měsíce budete dělat na pracovních věcech nebo smlouvách. Díky kartě Boží oko máte velkou ochranu shůry. Čeká vás i nějaká společenská událost, která pro vás bude příjemná, ale může vyvolat žárlivé reakce okolí. Vůbec se toho ale nebojte, pro vás to bude příležitost se odreagovat.

Runou pro měsíc listopad je Isa, která říká, abyste si hlídali jakýkoli krok, který uděláte navíc, abyste zbytečně neuklouzli. Chce to chladnou hlavu, než se do čekoholi pustíte, dobře si vše promyslete a nepřející lidi si držte dál od sebe.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Berany

Býci

V listopadu vás čeká rozhodování, fantastická sebedisciplína, pravděpodobně budete řešit pracovní věci, které ponesou peníze, a také se pro něco důležitého rozhodnete.

Zpočátku měsíce vás čeká návštěva lékaře nebo nějakého úřadu, ale nemějte strach, dopadne to dobře. Čekají vás i nějaké pracovní výdaje, kterými zhodnotíte svou práci. Může to být nějaký kurz. V poslední dekádě máte ochranu Božího oka. Připravte se ale na nečekané zprávy od mladších lidí ve vašem okolí. Vy je ale dokážete správně vyhodnotit a vybrat si, co je dobré pro vás.

Runou pro listopad je Wunjo, která je o spolupráci, radosti, o tom, když se táhne za jeden provaz. Do vztahů nese udobřování, usmiřování a radost.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Býky

Blíženci

Listopad bude pro vás o hojnosti, schraňování toho, co potřebujete, a také zaléčení určité situace, zejména finanční, takže si nejspíš polepšíte.

Z počátku měsíce vás čeká nějaká cesta. Dořešíte i úřední resty, možná zaplatíte nějaký dluh, který vám dělal vrásky, takže se vám výrazně uleví. V poslední dekádě vás čekají události, které jsou důležité z hlediska přátelských vztahů. Možná se potkáte s někým, kdo je vám milý. Může přijít i něco v partnerském vztahu, co vám vyvolá úsměv na rtech.

Runou pro říjen je Urox, která formou talismanu nese sílu, zdraví a hlavně energii. Říká vám, že když se do něčeho pustíte, něco vypěstujete, tak si to máte hlídat.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Blížence

Raci

Listopad vám nese období starostí, ale i poučení. Budete se hodně snažit, abyste byli v rovnováze, ve svém středu. Stáhnete se do svého bezpečného místa, které je oázou pro váš klid, a odloučíte se od věcí, které se dějí kolem vás.

Můžete dořešovat starší resty, nějaké papírování, abyste příští měsíc mohli mít čistou hlavu a soustředit se na to, co vám bude milejší. Hlídejte si močové cesty a vše, co souvisí s nohama. Snažte se je mít v teple. Třetí dekáda pro vás bude už velmi příjemná a pěkná. Čeká vás radost v oblasti vztahů, lásky, soukromí. Můžete si konečně udělat i nějaký hezký výlet. V přátelských vztazích si možná vyříkáte nějaké věci, které jste delší dobu nosili na srdci.

Runou pro tento měsíc je Odil, což je takový žolík mezi kartami. Chrání váš domov, vaše blízké, vše, na čem vám záleží.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Raky

Lvi

Listopad by pro vás mohl začít lehkým splínem, ale vaše starosti budou spíše subjektivního charakteru, nic vážného by se vám nemělo dít. Během měsíce si navíc rozšíříte obzory, přijdete konečně na kloub některým věcem, k něčemu dozrajete a to vám přinese velkou radost a vaše srdce bude spokojené.

Připravte se na trochu žárlivosti, jinak by vaše vztahy měly být příjemné, mohlo by to v nich hezky jiskřit. A pravděpodobně budete absolutními mistry na sociálních sítích. Třetí dekáda by měla být velmi pěkná, jen si hlídejte nějakého muže ve svém okolí, který bude přibližně ve vašem věku a bude potřebovat nějakou pomoc. Vás by ale mohla tato pomoc stát více úsilí a energie, než je nezbytně nutné. Musíte si stanovit své hranice, co můžete a co už ne.

Runou pro říjen je Kenaz, která představuje světlo, plamen, oheň. Je skvělým talismanem, který chrání před požáry, a amuletem pro chvíle, kdy byste se mohli příliš rozčilovat a být vznětliví.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Lvy

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

 

Panny

V listopadu vás čeká hodně práce, nejspíš se pracovně nezastavíte. Také bude potřebná komunikace a pravděpodobně budete řešit nějaké starší resty. Budete mistry slova, abyste to všechno dokázali zvládnout a přitom si uchovat vlastní nezávislost, která pro vás bude důležitá, protože vám přinese nadhled. A když se do toho, co se vám bude dít, nebudete příliš pokládat emočně, měli byste být celkem v pohodě.

V listopadu to bude trochu nahoru a dolů a vy se tím budete postupně prokousávat a snažit se příjít na to, co z toho je pro vás dobré a co špatné. Jisté je to, že když jsou vlny, musí se vždy přeplavat, a vy to zvládnete, i když to někdy bude trochu náročné. Koncem měsíce vás čekají zajímavé výdělky a zisky, protože dořešíte věci, které nastaly už dříve, takže sklidíte to, co jste zaseli. Všechno to zvládnete a dokážete to i náležitě oslavit, vypnout a být chvíli sami se sebou nebo v kruhu svých přátel.

Runou pro tento měsíc je Fehu, která slibuje hojnost, přízeň Bohů, kteří se starají o bohatství a dají vám i sílu, abyste to všechno zvládli.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Panny

Váhy

Začátkem měsíce můžete mít trochu těžkou hlavu, všechny starosti budou ale opravdu jen ve vaší hlavě a nic vážného by se vám nemělo dít. Pravděpodobně zasadíte nějaké semínko, které vzejde možná později, ale mohlo by být velmi dobré. Bude to ale vyžadovat práci, rozvahu a také čas.

V listopadu může přijít nečekaný zajímavý obchod, smlouva nebo nějaká pracovní nabídka. Možná na sobě budete ještě trochu více pracovat. Hlídejte si nějaké nepříjemno od muže ve svém okolí, který to může myslet dobře, ale volí nesprávná slova. Ve třetí dekádě se ukazuje nějaká cesta, která vám udělá radost, i když jsou s ní spojené výdaje. Konec listopadu, na rozdíl od toho uchvátaného začátku, by mohl být velmi pěkný.

Runa pro tento měsíc je Wunjo, která symbolizuje radost, pozitivní přístup. Protože jste vždy všechno zvládli, tak kde je psáno, že to nezvládnete i tentokrát? 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Váhy

Štíři

Listopad pro vás bude velmi krásný. Hned začátkem měsíce se vám splní nějaké přání. Také se dozvíte nové informace, které si zkraje nebudete chtít připouštět. Může tu být i nějaká netečnost okolí, ale vy si i přesto zachováte spokojený nadhled.  

Čekají vás jistoty, stálé zisky i výdaje, měli by kolem vás být lidé, které máte rádi. V druhé dekádě se může něco lehce zadrhnout v práci, ale nebude to dlouho trvat. Ve třetí dekádě může přijít něco, co se vám nemusí líbit, ale později se ukáže, že to bylo úplně jinak. Vy si dokážete přebrat věci přesně tak, jak potřebujete, nic nebude tak žhavé, jak to zpočátku vypadá. Čeká vás spousta práce, a teprve až budete se vším hotovi, dopřejete si soukromí, v němž to ale rozjedete naplno. Můžete čekat zlepšení vztahů.

Runou pro tento měsíc je Dagaz, která ukazuje přechod do nové etapy, jako když po temné noci vzejde Slunce.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Štíry

Střelci

V listopadu byste si velmi rádi plnili věci, které vám dělají radost. Budete vůdci, těmi, kteří vymýšlejí všechny možné zábavy. A může se stát, že to vaše okolí zpočátku nebude moc brát. Vaše přesvědčovací taktiky zaberou až někdy koncem listopadu.

Nic závratně špatného by se vám v listopadu nemělo dít, spíše naopak. Budete laškovat s ostatními, nikoho nenecháte v klidu. Možná ve třetí dekádě přijde i nějaká cesta, byť kratší, takže vy, kteří si potřebujete neustále rozšiřovat obzory, se konečně dočkáte.

Runou pro tento měsíc je Naudiz, jejíž doslovný překlad je nouze. Ale říká se, že nouze naučila Dalibora housti. Takže tato runa vám může hodně pomoci. Přinutí vás, abyste si pomohli sami. Nastavíte věci jinak, začnete novou etapu, která vám přinese radost.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Střelce

Kozorozi

V listopadu budete někdy zamyšlení ještě nad létem, kdybyste mohli, přenesete se jinam. Naštěstí díky vzpomínkám můžete mít pocit, že někdy růže kvetou i v zimě. Někteří lidé vám mohou mluvit do vašeho života, ale vy je dokážete utnout a nastavit si své hranice. Mohou vás doběhnout i různé starosti a strachy, ale budete mít před sebou deset týdnů (nebo i deset měsíců), abyste se chmurným myšlenkám dokázali postavit.

Finančně si na tom budete stát dobře. Možná budete mít lehce omezenou komunikaci, naštěstí ale máte na čem stavět, takže nebudete úplně izolováni a čekají vás i pěkné společenské aktivity a někdy si vás může najít i někdo, kdo má potřebu vám mluvit do vašich záležitostí. Jak už ale bylo zmíněno výše, vy si umíte nastavit hranice. Je potřeba si udržet svůj vnitřní klid a svůj vnitřní svět a nic špatného by se vám dít nemělo.

Runou pro tento měsíc je Naudiz, neboli nouze, která vás dotlačí k tomu, abyste se sami dostali ze situace, kterou už dál nehodláte snášet. Věci, které se vás nepříjemně dotýkají, prostě utnete. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Kozorohy

Vodnáři

V listopadu vás čeká zkouška, nadílka toho, co všechno dokážete uhrát do autu. Připravte se na to, že někdy události nebo reakce lidí z okolí nemusí být podle vašeho gusta, mohou být trochu nepříjemné.

Mělo by se vám dařit, měli byste dostát svým závazkům v práci i v soukromí, vše by mělo vycházet podle vašich představ. Narušovat to může jen atmosféra ve vašem okolí. Vypadá to i na příjemné soukromé vztahy. Nezadaní i zadaní by si mohli užít nějaké pěkné rande nebo výlet, budete na to mít i dostatek prostředků. Možná i uzavřete nějaký zajímavý kontrakt nebo se zapíšete do zajímavého on-line kurzu. Jde čistě o to, abyste si uchovali nadhled.

Runou pro tento měsíc je Fehu, která naznačuje, že listopad by pro vás mohl být nebývale zajímavý po finanční a hmotné stránce. Runa Fehu je symbolem hojnosti, je to taková dojná kráva, kdysi byla symbolem překonání těžkého období.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Vodnáře

Ryby

Pro vás bude listopad hodně o intuici, budete si hlídat své city, možná budete mít strach je projevit a možná i vaše okolí bude mít strach je projevit vůči vám.

V listopadu vás čeká dostatek prostředků, mohli byste si dělat finanční zásoby, ale tak, jak tyto finanční zásoby přijdou, tak zase odejdou. Bude to ale pro dobrou věc. Máte ochranu Božího oka. Ukazují se zajímavé vztahy a vazby v práci, čeká vás i nějaká zajímavá cesta. V soukromých vztazích si hlídejte vměšování nějaké ženy s jedovatým jazykem, která vás může osočovat a očekávat, že se k tomu nějak postavíte. Tyto situace přicházejí a odcházejí a pro vás je důležité, že máte ochranu shůry, a pokud si na vás chce zchladit žáhu, nechte to být. Pamatujte, že psi štěkají a karavany táhnou dál.

Runou pro tento měsíc je pro vás Isa, která vám radí, abyste se drželi ve svém středu, hlídali si své nitro. A když si najdete 5 minut pro sebe a meditaci, vždycky najdete to správné řešení. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na listopad pro Ryby

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , horoskop na listopad , předpověď na listopad , věštba na listopad

reklama

Přečtěte si také

reklama