zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na říjen podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na říjen podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv FTV Prima Velká věštba na říjen podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 26.09.2020
Co vás čeká v měsíci, kdy se podzim hlásí o své slovo? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na říjen pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V říjnu se můžete v něčem cítit lehce osamělí, někdy pro vás bude lepší mlčeti zlato, možná budete cítit i potřebu poradit se s někým moudrým. Nemusíte se až tak bát, že se vám budou dít hrozné věci, každopádně bude dobré řídit se informacemi, které budete mít k dispozici.

První dekáda bude možná trochu drsnější, s některými věcmi se budete muset poprat. Může přijít i nějaká viróza, nicméně druhá dekáda by měla být velmi hezká a pozitivní, i když budete mít celkem dost práce, ale s tím souvisejí i nějaké zisky, které přijdou. Z hlediska citů bude nejkrásnější třetí dekáda, můžete čekat i nějakou společenskou aktivitu, která vám přinese radost.

Runou pro měsíc říjen je Eihwaz, která představuje přechod, transformaci. Když se něčím brodíte a víte, že tím musíte projít, tato runa vám říká, že se toho nemusíte bát, protože se toho zhostíte skvěle a nic jiného vám vlastně nezbývá. Říká vám, že si projdete určitou transformací a ta vás naučí, jak být silnější.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Berany

Býci

V říjnu se budete věnovat obchodu, práci, narovnávání starých restů a hlavně budete pojit protiklady.

Ze začátku měsíce mohou přijít nějaké starosti, věci nemusí jít tak, jak jste si představovali, vy je ale se svou povahou zvládnete, protože se nedáte. Pamatujte na to, že všechno zlo má i své dobro, a někdy to, co se zkraje tvářilo jako smůla, je vlastně převlečené štěstí. Možná budete řešit i nějaké zdravotní komplikace, vše ale v pohodě zvládnete.

Práce budete mít v říjnu opravdu hodně, budete se věnovat tvůrčí činnosti, některé věci budou vyžadovat i nějaké investice. V soukromí bude důležité, abyste dodělali resty a našli si i čas na sebe. Pár společenských nebo přátelských setkání se rýsuje spíše až koncem měsíce, zato velmi pěkně a vydařeně.

Runou pro říjen je Fehu, která představuje hojnost, sílu. Můžete ji použít i jako amulet, aby vám pomohl překonat složitější rozjezd tohoto měsíce.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Býky

Blíženci

V říjnu se budete možná trochu hledat, bude dobré zaměřit se na to, co je podstatné a prioritní. Budete také řešit práci, která by měla být dlouhodobá.

V říjnu máte nad sebou boží ochranu, kartu Boží oko. Byť se mohou v citové oblasti objevit nějaké rozmíšky, bylo by dobré si vše vyříkat hned a rychle se udobřit, aby se to netáhlo delší dobu. Z hlediska soukromí bude nejlepší konec měsíce. Čekají vás radosti, oslavy, možná i nějaké větší nákupy a rodinná oslava, kterou si užijete a která vám spraví náladu.

Runou pro říjen je Urox, což je symbol, který dává zdraví a ochranu. Můžete si ji představit jako bránu, pod kterou procházíte, a vše, co nechcete, za touto branou necháte a tato runa vás očistí od všech starostí, trápení a nánosů, které jste na sebe po cestě nabrali.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Blížence

Raci

V říjnu budete plní síly, budete mít spoustu inspirace, ale hlavně starost o rodinu a rodinný krb. To bude to nejdůležitější, co vás bude zajímat. Aby vše doma klapalo tak, jak má, a všichni doma byli v bezpečí.

Vaše plány a ideje by se vám v říjnu mohly celkem slušně plnit, jen budete mít starosti s tím, aby se vše zaplatilo. Bude kde brát, jen můžete být lehce úzkostliví, pokud si připustíte nálady zvenku.  

Runou pro tento měsíc je Isa, která vás dokáže dokonale ochránit před vlastní nerozvážností. Říká vám, že se máte zastavit ve svém středu a hlídat si, co je vaše. To, co si do své sklenice nalijete, to si také vypijete.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Raky

Lvi

Ze začátku měsíce se můžete cítit osamělí a roztrpčení, ale je to jen otázka času. Ve skutečnosti by se vám pod pomyslnou hladinou mohlo všechno dařit.

Karty vás varují před zlými jazyky a pomluvami. Informace, které třeba vůbec nemusí být pravdivé, budete ale řešit jen v první dekádě. Pak přijdou jiné starosti, události a věci. Zase se vám vlije krev do žil, poznáte, že máte horoucí srdce. Třetí dekáda vypadá pro vás moc hezky, ujistíte se o tom, že svět pro vás je takový, jaký má být.

Runou pro říjen je Gebo, která vám slibuje lásku, radost a štěstí, o které se můžete podělit s ostatními. Je to runa dávání a přijímání. Říká, že můžete třeba i jen v myšlenkách někoho obdarovat, protože když něco dáváte, můžete na druhou stranu i přijímat.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Lvy

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

 

Panny

V říjnu vás čeká hodně práce a starostí, zároveň se budete snažit udržet si nějaký svůj standard. Přijde i nějaká „sprška shůry“, která může napravit něco, co není úplně správně postavené. Možná nejdete zrovna ideální cestou a potřebujete ránu mezi oči, abyste se vydali tou správnou. Důležité je, jaké důsledky si z toho vyvodíte, protože jen hlupák se nepoučí.

Začátek měsíce by mohl být zajímavý společensky, čeká vás i docela dost práce. Vypadá to, že tento měsíc se nezastavíte. I třetí dekáda pro vás může být náročnější z hlediska práce a komunikace s ostatními lidmi i z hlediska výsledků věcí, které jste si plánovali. Říká se ale, že všechno zlé je k něčemu dobré. Možná kvůli tomu, kolik máte povinností a práce, nevnímáte další krásy života. Jsou tu lidé, kteří vás mají rádi, jsou tu události, kterých se zúčastníte a které vám nesou radost. Stačí se na chvíli odpoutat od myšlenek na práci a povinnosti, které máte. Hlídejte si, abyste s sebou vždy měli peněženku, klíče a doklady a všechno bude dobré.

Runou pro tento měsíc Ansuz, která má ráda komunikaci a může být skvělým talismanem, protože to, co řeknete, vám může hodně pomoci. A pokud to budete mít ještě pojištěné talismanem, věřte, že jedno slovo dokáže otevřít zámky lépe, než kdybyste se snažili pěstí prorazit zeď.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Panny

Váhy

V říjnu se budete s lehkostí učit novým věcem, ale povinnosti nepočkají, takže se vše budete učit za běhu.

Karty nad vámi drží ochrannou ruku v podobě Božího oka. Čekají vás výdaje pro dobrou věc, také nějaké zajímavé erotické vábení, kterého využijete velmi motivačně. Budete pracovat na tom, abyste dobře vypadali, a abyste i dobře prodali, jak dobře vypadáte. Přijdou i nové pracovní nabídky. Nudit se rozhodně nebudete, na slzy nebude čas. Hlídejte si jen žárlivou reakci vaší polovičky. Může přijít i nějaký zajímavý návrh od někoho, od koho byste to možná nečekali.

Runa pro tento měsíc je Jera, která je o tom, že máte šanci něco zasít, ale plody budete sklízet až o trošku později.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Váhy

Štíři

V říjnu vás čeká hodně práce, budete muset trochu vyjít ze své komfortní zóny, některé věci si budete muset nově nastavit a umět se vymluvit z něčeho, do čeho se vám nechce. Hlídejte si svou energii, abyste to všechno ustáli.

Máte ochranu shůry, ochranu pracovních záležitostí, čekají vás i stálé zisky. V druhé dekádě přijde i něco nečekaného, může to být změna, která se bude týkat pracovních věcí. Ve třetí dekádě si alespoň na chvilku oddechnete, budete řešit papírování, čeká vás i nějaké cestování a radostné citové záležitosti.

Runou pro tento měsíc je Algiz, která vás ochrání, nemáte se čeho bát. Když se pro něco rozhodnete, měli byste za tím jít a nekoukat se na to, co tomu říkají ostatní.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Štíry

Střelci

V říjnu budete mít hodně práce, budete dotahovat různé věci, které už jsou v běhu, budete celkem nezávislí a nebudete potřebovat druhé ovládat nebo vlastnit, aby vám na světě bylo dobře. Zaměřit byste se měli tentokrát hlavně na své zdraví a práci.

Hlavně druhá dekáda měsíce pro vás může být velmi pěkná a pozitivní, hlavně pro vaše soukromé akce. Nezadané čekají různá seznámení, bude to jiskřit, ti, kteří jsou zadaní, mohou čekat zlepšení vztahu. Pokud jde o zdraví, dokážete se v říjnu vyhnout všemu, co by pro vás mohlo mít nějaký špatný dopad.

Runou pro tento měsíc je runa intuice Laguz, která vás provede veškerými peřejemi, aniž by se vás cokoli škaredě dotklo.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Střelce

Kozorozi

Říjen pro vás bude o mimořádném nasazení a budete vymýšlet, jakým způsobem se zhostit svých pracovních povinností a přitom mít dost času pro sebe. V tomto směru budete mimořádně vynalézaví. Všechno to může být trošku jako na houpačce.

Čeká vás papírování, výdaje, které ale budou rozplánované na delší dobu. Buďte velmi opatrní a hlídejte si hlavně začátkem druhé dekády vše, co souvisí s úřady, abyste se vyhnuli placení pokut a dalším nepříjemným výdajům. Máte ale ochranu Božího oka, takže nic nebude tak horké, jak se uvaří. Nějaké věci se ještě budou v průběhu října dořešovat a třetí dekáda bude už velmi hezká a nemělo by se objevit nic, co byste nezvládli. Hlídejte si také své širší okolí, může vás rozčilovat něčí zvědavost. Je ale zbytečné dostávat se kvůli tomu zbytečně do konfliktů, bude dobré si tento měsíc uchovat určitou dávku asertivity.

Runou pro tento měsíc je Dagaz, která vám nese pohodu, štěstí, je to takové Slunce, které vychází po temné noci. Radí vám, abyste se usmívali na celý svět, a on vám to bude vracet. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Kozorohy

Vodnáři

V říjnu mohou být narušeny nějaké vaše plány, ze začátku měsíce vám všechno nemusí vycházet tak, jak by vaše ego chtělo. Může se to týkat cest. Vy jste ale velmi vynalézaví a dokážete si poradit. V oblasti lásky to pro vás vypadá moc hezky, budete láskyplní a zamilovaní, protože si v něčí přítomnosti dovolíte být sami sebou.

Začátkem října na vás může nastoupit nějaká rozzlobená kolegyně z práce, protože vaše pracovní představy nemusí být totožné. Druhá dekáda by měla být už klidnější a konec října už bude úplně dobrý. Může skončit nějaká věc, která vám dělala starost už delší dobu, a přijde radost. Buďte jen opatrní na lidi, kteří se najednou objeví ve vašem okolí a mohou vás okouzlit. Hlídejte si své hranice, zjistěte si, co byste od nějakého vztahu mohli očekávat, než do něj půjdete.

Runou pro tento měsíc je Gebo, která znamená lásku nebo také dávání a přijímání. Pro vás to znamená velkou zamilovanost, velké jiskření a velké štěstí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Vodnáře

Ryby

V říjnu se budete učit novým věcem, ale v příjemném slova smyslu. Čeká vás zasněná bezstarostnost, nově objevená sebedisciplína a také se vám splní nějaké přání.

Ze začátku měsíce vás může iritovat nějaký úředník nebo lékař, ale nemusíte se ničeho obávat. Koncem první dekády můžete navštívit nějakou společenskou akci a měli byste být opatrní, vychutnávat si všechno s mírou, ať neskončíte s bolehlavem. V druhé dekádě se mohou objevit v práci nové podmínky, které vám budou ze začátku dělat trošku starosti, třetí dekáda už ale bude radostná, dáte si do pořádku soukromé věci, ustojíte vše i finančně a můžete si najít nějaký zajímavý přivýdělek.

Runou pro tento měsíc je i pro vás Fehu, která vám radí, abyste si neodříkali nic, co se vám bude nabízet. Veškeré příležitosti, které přijdou, berte za pačesy.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Ryby

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , věštba na říjen , předpověď na říjen , horoskop na říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama