zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na srpen podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na srpen podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv iprima.cz Velká věštba na srpen podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 28.07.2020
Co vás čeká v druhém prázdninovém měsíci? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na srpen pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

Srpen vám může přinést nějakou změnu, můžete se cítit odloučení, zároveň se budete vymaňovat ze starých vzorců. A pravděpodobně si budete dávat do pořádku jistotu ve vztazích.

Možná budete muset trochu zapracovat na komunikaci, abyste se necítili izolovaní. V polovině měsíce může přijít určitý zlom a konec srpna by pro vás měl být velmi spokojeným obdobím, zadané i nezadané čeká splněné přání v oblasti lásky.

V oblasti financí byste měli být obezřetní, především pokud jde o výdaje. Snažte se příliš nerozhazovat. V práci budete celkem vytížení.  Najděte si ale i čas na zábavu, sejděte se s přáteli a udělejte si radost.

Runou pro tento měsíc je Eihwaz, která říká, že si projdete určitou transformací a ta vás naučí, jak být silnější. Nemusíte si stěžovat, že budete sami, pokud i vy budete aktivní a budete se starat, abyste byli s ostatními v kontaktu.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Berany

Býci

V srpnu se budete starat hlavně o své blízké, o svou rodinu. Čeká vás ale i nějaká zkouška, která prověří vaši trpělivost.  

Začátkem měsíce vás mohou potkat nějaké mrzutosti, čas od času se může objevit nějaký ostrý jazyk, který budete muset utnout. Starost vám mohou dělat i nějaké úřední záležitosti, ale nemusíte se bát, protože vy ani nedovolíte, aby to dopadlo jinak, než si představujete. Nepodceňujte lékaře a vše, co souvisí s vašimi kostmi, včetně zubů. Možná vás čeká i nějaká menší společenská akce, která vám udělá radost. Jsou před vámi také nějaké pracovní povinnosti, důležité je ale srovnat si tok povinností a tok radostí. Důležité je, že to, co vás trápilo ze začátku měsíce, by vás už na konci měsíce trápit nemělo.

Runou pro srpen je velmi radostná runa Wunjo, která posiluje radost ve všech zkouškách i ve všech úředních záležitostech. Zkuste si ji nakreslit tužkou na papír nebo na nějaký přirodní materiál a noste ji pro štěstí všude s sebou.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Býky

Blíženci

Vám mohou ostatní jen závidět, protože vám srpen přináší velmi dobré vyhlídky do budoucna, měl by být pro vás velmi šťastný a také si splníte mnohá přání. Na druhou stranu se člověk může cítit trochu osamělý, ale osobně by vás nic trápit nemuselo.

Karty vám věští lásku a spokojenost. I v práci by se vám mohlo dařit, máte před sebou velmi pěkné pracovní výzvy, které zvládnete, protože štěstí přeje připraveným. Mohou přijít i nabídky na nějaká školení. 

Runou pro tento měsíc je Tiwaz, která říká, že za všechno se platí. Takže když něco chci, musím tomu něco obětovat, ale získám to a posune mě to kousek dál. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Blížence

Raci

V srpnu vás čekají radostné události soukromého charakteru, budete pravděpodobně chodit do společnosti, můžete mít radost i v pracovním prostředí a je před vámi i nějaké rozhodování.

Velmi příjemné osobní události vás čekají hned na začátku srpna, měly by se vás držet i peníze, ale nic není zadarmo, takže vás čeká i práce a píle. Možná přijde i nabídka na nějakou spolupráci a budete se rozhlížet po dalších pracovních možnostech. Opatrní buďte koncem srpna, hlavně pokud jde o cestování a zdraví, pozor na úrazy. Žádné velké pohromy vás ale v tomto směru nečekají, nemusíte mít strach.

Pravděpodobně začnete v srpnu pracovat i na tom, abyste se líbili nejen okolí, ale také sami sobě. Řiďte se svými instinkty a bude to chtít i dobrou volbu odborníka, který vás dokáže správně nasměrovat.

Runou pro tento měsíc je Thurisaz, která vám říká, abyste byli opatrní. Zkuste si ji nakreslit a nosit s sebou, bude vás chránit před negativními vlivy a dopady.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Raky

Lvi

Vy se budete v srpnu snažit starat především o druhé a ti vás možná nebudou vnímat až tak, jak byste si představovali. Můžete se cítit nepochopení, nicméně bude to jen chvilkové období.

Začátkem srpna můžete mít starosti s cestováním, hlavně pokud jde o zařizování kolem cest. Druhá dekáda může být pro vás náročnější, nečeká vás ale nic, co byste nezvládli. Konec měsíce bude pro vás velmi příjemný, uklidňující, konečně si dopřejete nějakou radost a konečně budete vědět, že věci zvládáte a budete mít dostatek sil k zařizování svých věcí.

Runou na srpen je pro vás Algiz, která vás ochrání před všemi negativními vlivy, které se na vás mohou hrnout. Stačí si jen důvěřovat a nic vás nezlomí.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Lvy

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

 

Panny

V srpnu budete řešit peníze a také to, jak všechny věci kolem sebe zharmonizovat. Důležité je být aktivní, věřit si, nebát se rozhodovat sami za sebe. Máte šanci dát do pořádku své zdraví, majetek, možná i nějaké smlouvy.

Možná budete v srpnu řešit nějaké spory, které se táhnou už delší dobu a které se mohou týkat nějakého muže. Je ale důležité vyjít ze stojatých vod a nemusíte se vůbec bát, že byste šlápli vedle. V soukromí vás čekají příjemné události, možná i milé překvapení. Zamilovaní lidé a romantici si v srpnu určitě přijdou na své.

Runou pro tento měsíc je Urox, která symbolizuje sílu, která vám dává život, která vás vede dopředu a která vám nedovolí, abyste si pustili škodnou na zahrádku, na které vy tak poctivě a pracně dřete. Urox vám dává sílu a bude vás chránit před všemi negativními vlivy.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Panny

Váhy

V srpnu můžete být samaritány, budete se starat o druhé, ale také o své věci, můžete cestovat a hlavně konec srpna by měl být velmi krásný. Můžete také potkat nějaký objekt svých snů, lamače srdcí.

Začátek srpna bude velmi pracovní, práce by vám ale měla dělat radost. V půlce srpna můžete řešit nějaké úřední záležitosti a může vás to stát i nějaké peníze, ale věci se dají do pohybu a vše dopadne dobře, takže nepropadejte panice. Jen se nesmíte bát prosadit si své věci.

Runa pro tento měsíc je Fehu, která je spojována s hojností. Může jít i o druh vnitřní síly, kterou budete v srpnu vyzařovat.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Váhy

Štíři

V srpnu si budete řešit věci kolem svého domova a budete se snažit, abyste zvládli veškeré vlny, které v životě přicházejí. Karty vám dávají i jistotu příznivých budoucích věcí, které ale nepřijdou hned.

Pravděpodobně budete mít nějaké starosti, které se mohou týkat výdajů, v druhé dekádě ale přijde výrazné zlepšení, které vám přinese klid a jistotu. Konec srpna by měl být velmi příjemný, možná i plný cestování. Budete společensky aktivní a bude vám to dělat radost.

Runou pro tento měsíc je Dagaz, říká vám, že začátek měsíce může být složitější, ale pak se posunete dál a roztáhnete svá křídla stejně jako motýl.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Štíry

Střelci

V srpnu budete trochu pány svého osudu. Budete se snažit postarat se o své záležitosti, dopřejete si věci, které si jindy až tolik nedopřáváte. A dokážete si na ně vydělat.

Srpen bude pro vás také velmi tvůrčí. Jen opatrně tam, kde to neznáte. Čekají vás výdaje, které vám ale budou dělat radost a mohou se týkat cestování. Možná se objeví škorpení s lidmi kolem vás. Pamatujte, že v tomto případě je dobré nedráždit hada bosou nohou. Než něco řeknete, počítejte do deseti. Konec měsíce pro vás vychází nejlépe, čeká vás zlepšení v pracovní i soukromé oblasti. Budete opět milí a oblíbení.

Runou pro tento měsíc je velmi mystická runa Hagalaz, matka run, která vás podrobí určitému výcviku. Uvědomte si, že co vás nezabije, to vás posílí. Přijdou zkoušky všeho druhu, ale nezlomí vás a díky nim se něco naučíte a posunete se dál.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Střelce

Kozorozi

V srpnu vás čeká cestování, odpočinek i nějaké splněné přání.

Během srpna vás mohou potkat nějaké změny. V práci by se vám mělo dařit. Nejlepší období přijde, až vyřešíte nějaké taškařice s lidmi z vašeho okolí. Bude to trochu svízelné, protože na vás budou tlačit dvě různé strany a vy budete chtít dobře vycházet s oběma. To se bude týkat hlavně osobních vztahů. Snažte se vše ustát s chladnou hlavou. Když to zvládnete, věci se postupně urovnají a vy si konečně vydechnete a budete mít klid.

Runou pro tento měsíc je Ansuz, která vám radí komunikovat, používat mozek, logiku, ale zároveň i intuici. Někdy člověk řekne něco, co už nelze vzít zpátky. Snažte se tedy, aby vám vždy na jazyk přicházelo to správné slovo. Runa Ansuz vám s tím jako talisman pomůže.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Kozorohy

Vodnáři

Pro vás v srpnu platí, že není ten, kdo by se zavděčil všem, a že není každý den posvícení. Budete bojovat s nějakými strachy a budete mít celý měsíc na to, jak se s nimi vypořádat. Jsou to ale jen mračna ve vaší hlavě.

I když můžete dostat nečekanou zprávu, která vám bude dělat těžkou hlavu, nic tak strašného se dít nebude. Máte na své straně karty, které dávají ochranu a štěstí. Takže pamatujte na to, že bázlivé nálady jsou jen nálady a v reálu byste měli být v pořádku. Když si dovolíte nejančit, může se objevit i nějaké to flirtování a vášeň, která ale bude pod určitou vaší kontrolou. Takže i když vás někdo okouzlí, vy už budete uvažovat, jestli vám ten románek stojí za to. Každopádně nezadaní mají v srpnu hodně šancí, že jim takový románek bude pokračovat i dál, u zadaných dojde k posílení vztahů.

Runou pro tento měsíc je Urox, která vám radí, abyste si dokázali uhájit všechno to, co máte doma a na čem jste dlouho pracovali, a nepouštěli jste ze zřetele to, co je pro vás dobré.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Vodnáře

Ryby

Srpen pro vás bude především vášnivý. Budete i velmi intuitivní, budete mít nadhled. Dařit se může i vztahům na dálku, které ovšem budou platoničtější.

Budete mít spoustu nápadů, které nebudete realizovat hned a necháte je ještě uzrát. A také jejich realizaci mohou bránit někteří lidé, kteří mají pocit, že k tomu mají co říct. Konec měsíce vám jde do štěstí, věci mohou konečně získat nějakou podobu a v momentě, kdy budete mít srovnanou pracovní stránku věci, si teprve dovolíte city, lásku a klid. Heslem celého měsíce by pro vás mohlo být: Po práci legraci.

Runou pro tento měsíc je i pro vás Urox, která vám radí, abyste vydrželi a nenechali si vzít, co je vaše.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Ryby

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , věštba na srpen , horoskop na srpen , předpověď na srpen

reklama

Přečtěte si také

reklama